Чи насправді підгузники «парять»?

Одноразові підгузники у величезній мірі полегшили життя матусям, недарма цей винахід називають одним з найважливіших досягнень XX століття, які змінили побут людини. Однак є у одноразових підгузників (в просторіччі частіше званих «памперси») і недоліки. Головна претензія: одноразові підгузники підвищують температуру закритої ними частини тіла, тобто просто «парять».

PampersBaby_CrawlingВиробники часто вказують різницю в температурі тіла малюка під памперсом і без нього. Ця температура становить не більше 0,5 градусів за Цельсієм, що не несе ніякої шкоди дитині. Однак деякі допитливі матусі не лінуються провести власні виміри і стверджують, що всередині несухого підгузника температура вища на цілих 2 градуси!

Втім, природно, що наповнений теплим випорожненням підгузник при досить високій температурі зовнішнього середовища не може не створювати певного парникового ефекту. Але при своєчасній його заміні з підмиванням попрілості трапляються рідко. Якщо шкіра малюка схильна до подразнень, ефективно їх усувають і попереджають дитячі крему з Д-пантенолом.

Якісні та натуральні підгузки можна придбати за адресою http://kidr.com.ua/catalog/podguzniki-i-trusiki/, тут ви знайдете широкий вибір та приємні ціни.

Нагадаємо, що дитина не повинна перебувати в одному підгузку більше 4-5 годин, виняток становить час нічного сну. У будинку завжди повинен бути запас, тому краще купити підгузники у великій економічній упаковці. Обов’язково при їх зміні влаштовуйте повітряні ванни: нехай дитинка полежить з голою попкою і ніжками. Ця чудова процедура також загартовує малюка.

Справжньою проблемою може стати використання одноразового підгузника в жарку пору року. Терморегуляція у малюків ще недосконала, а оскільки підгузник закриває до 30% тіла, то маленькому організму важко позбутися надлишків тепла.

Пам’ятайте: для малюків перегрів небезпечніший ніж переохолодження. У періоди сильної спеки краще обмежити застосування підгузників, використовуйте одноразові пелюшки, на яких дитина може лежати голенькою. Ті ж рекомендації дають педіатри і при підвищеній температурі тіла під час нездужання дитини. У малюка температура? Зніміть зайвий одяг і памперс, часто цих заходів достатньо для її нормалізації.

Але, погодьтеся, повністю відмовитися від такого блага цивілізації, як памперси, складно. Лише деякі принципові мами йдуть на такий подвиг. Використовуйте одноразові підгузники правильно, і ніяких неприємностей вони для вашого улюбленого малюка не принесуть.