Чи можна засмагати під час вагітності?

Жінки, що чекають на появу малюка не проти побути на сонечку і позасмагати. Але чи корисно це? Перебування на сонці приносить не тільки задоволення, але і підсилює обмін речовин, збільшує кількість гемоглобіну. Тільки під впливом сонячних променів відбувається синтез вітаміну D. Цей вітамін важливий для вагітних жінок, він сприяє запобіганню рахіту у майбутньої дитини.

 

 

Сонячні промені стимулюють пігментацію і загар. Будучи вагітною, жінка повинна розумно відноситься до корисних і шкідливих властивостей засмаги і при цьому дотримуватися правил безпеки.

 
До речі, вас може зацікавити професійне обладнання для солярію, яке ви можете придбати за досить вигідними цінами.

 
image_743

На сонці знаходитися майбутній мамі бажано не довго. І засмагати в ранкові години з 10 ранку, і у вечірні години з 17 години. А ось в спеку, рекомендують приймати просто повітряні ванни.

 

 

Одяг вагітної жінки повинен бути вільним, це дозволить природно охолоджувати шкіру і не допустить перегріву. Так само не треба нехтувати головним убором, косметичними засобами. Засоби варто вибрати з UVA і UVB фільтрами.

 

 

Для комфорту необхідно стежити за кількістю випитої рідини, в основному рекомендують мінеральну воду без газу. На останніх термінах вагітності можуть виникати набряки. Поставтеся до цього з особливою увагою. Якщо жінка помічає появу пігментації у себе на шкірі в основному на шиї, обличчі, області декольте, то їй слід обмежити своє перебування на сонці. Цей процес безпосередньо пов’язаний з її теперішнім становищем.

 

 

І все ж лікарі не рекомендують засмагати майбутній мамі, вони вважають це шкідливим не тільки для жінки, але і для майбутнього малюка. Надмірна кількість ультрафіолету накопичується в організмі жінки і безпосередньо передається плоду, який ще формується.

 

 

Якщо ви хочете народити здорового малюка — прислухайтеся до порад лікарів.

 

 

Головне для людини — це здоров’я. Особлива турбота необхідна вагітним жінкам і дітям.