Чи можна зачати дитину бажаної статі?

Існує багато суперечок і всіляких думок з приводу питання — чи можна запланувати стать дитини за власним бажанням. Швидше за все, це неможливо, але існує велика кількість різних теорій і способів, які передбачають, що таке можливо. Про них і поговоримо.

Суть першого методу зводиться до того, в який день слід зачати дитину. Імовірно, все залежить від овуляції жінки. Якщо зачаття відбувається в день овуляції, то сперматозоїди, з якого зародиться хлопчик, доходять до матки першими. А якщо зачаття відбувається до або після овуляції, то існує думка, що сперматозоїди, що несуть чоловічий ген, гинуть. А сперматозоїди з жіночим геном доходять до місця призначення, і в організмі жінки зародиться дівчинка. На жаль, вірогідність запланувати стать дитини цим способом всього п’ятдесят-шістдесят відсотків і не дає ніяких гарантій, так як всі організми різні.

Друзі сайту: на сторінці http://svcar.ua/uslugi/arenda-avto-s-pravom-vykupa/ ви можете детальніше дізнатися про оренду авто з правом викупу.

malchik-ili-devochka-2

Наступний спосіб пропонує запланувати стать дитини, як би дивно це не звучало, методом утримання. Тобто, якщо чоловік і жінка хочуть дівчинку, то повинні займатися коханням якнайчастіше. А якщо хочуть хлопчика, то від частих занять сексом слід утриматися, щоб в організмі чоловіка виробилися спеціальні частинки, які при статевому акті приведуть в дію сперматозоїди з чоловічим геном. І тут, на жаль, відсоток успіху невисокий, — пятьдесят шістдесят випадків зі ста.

І ще один метод, який за даними забезпечує вісімдесят відсотків успіху. Кожна жінка повинна знати, коли в її організмі проходить овуляція. Так ось, якщо ви хочете хлопчика, то потрібно уникати статевого контакту як мінімум тиждень перед овуляцією. Якщо ж ви хочете дівчинку, тоді статевий акт повинен відбутися за два-три дні до овуляції. Використовуюячи це спосіб головне не помилитися в розрахунках і вирахувати точний день овуляції.

Багато пар які планують зачати дитину звертають увагу на гороскоп зачаття. В основному це ті пари, які хочуть запланувати стать дитини або ті, які тривалий час не можуть зачати дитину. Розрахувавши період зачаття ви заплануєте здорову дитину.

На даний момент не існує жодного способу або методики, яка б на сто відсотків допомогла запланувати народження дитини певної статі, якщо не брати до уваги варіанти з медичним втручанням. Але може це й на краще? Природа сама вирішить, скільки повинно бути жінок і чоловіків, щоб перебувати в балансі і рівновазі. Тому просто розслабтеся і довіртеся природі, адже насправді неважливо чи буде хлопчик, чи дівчинка, головне, щоб дитина здоровою!