Чи можна уникнути сварок з коханою людиною?

Відносини між чоловіком і жінкою — досить складна штука. Навіть ті пари, в яких обидві половинки щиро люблять один одного, деколи сваряться. Деякі психологи вважають, що виникнення конфліктів — нормальне явище при розвитку любовних відносин. Але зовсім інша справа, коли сварок буває занадто багато, а виникають вони з приводу і без.

ssora1

Повністю уникнути конфліктних ситуацій неможливо, але можна постаратися істотно скоротити їх число. Спершу подумайте над тим, через що ви найчастіше сваритеся зі своїм хлопцем. Постарайтеся проаналізувати типові ситуації і не допустити їх виникнення в подальшому. Часом під час обговорення дріб’язкового питання у людей виникають розбіжності. Якщо кожен хоче відстояти свою правоту, то виникає суперечка. Деякі люди просто не можуть вчасно зупинитися, і невелика суперечка переростає у велику сварку із взаємними вибаченнями і образами. Якщо ви дорожите відносинами, то повинні навчитися вчасно смикати «стоп-кран» і залишати партнера при своїй думці.

Буває так, що люди люблять один одного, але абсолютно не сходяться характерами. Якщо дівчині притаманні такі риси, як запальність і темпераментність, а хлопець зазвичай поводиться вдумливо і повільно приймає рішення, то конфліктні ситуації неминучі. Щоб зберегти союз, потрібно приймати партнера таким, яким він є, і розуміти, що він може зовсім інакше відреагувати на ту чи іншу ситуацію. Деякі пари сваряться від нудьги. Як правило, такі проблеми виникають, якщо люди перебувають в тривалих відносинах. Одному з партнерів може стати нудно, через що він починає провокувати конфлікт, щоб отримати порцію гострих емоцій.