Чи можна робити весілля у високосний рік?

У нашому суспільстві високосний рік вважається дуже важким і непередбачуваним. Чорних смуг життя в цьому році більше, ніж білих. Раніше ще наші прадіди спостерігали за тим, що відбувається в цей час. Від них нам і дісталися все прикмети і забобони, пов’язані з високосним роком.

 

 

svadba-v-visokosnom-godu-mozhno-li-zhenitsya-vyxodit-zamuzhНайпопулярніші із забобонів

 
З початком високосного року не рекомендується починати будівництво будинку, брати в кредит іпотеку на ще недобудований будинок або затівати комплексний ремонт. А вся справа в тому, що все розпочате в високосний рік надовго затягнеться або принесе шкоду хазяїну.

Також не радять нічого міняти У своєму житті в цей рік. Навіть зміну місця проживання варто відкласти на наступний рік. Згідно прикметам, навіть розлучення не призведе ні до чого хорошого, не кажучи вже про весілля.

 

Весілля у високосний рік

 
У народі кажуть, якщо шлюб буде укладений в цей рік, то він буде нещасним і триватиме зовсім недовго. Або один з подружжя овдовіє або стане зраджувати відразу після весілля своїй половинці. Згідно прикметам, більша половина шлюбів, укладених у високосний рік, невдалі. Хоча в принципі досі цьому забобону не знайшлося правдивих підтверджень.

Але не дивлячись на забобони, шлюб по взаємності просто зобов’язаний бути щасливим. Адже якщо любові немає, то і шлюб буде недовгим, незважаючи на те, в який рік він був укладений.

Церква також вважає, що краще щирої і чистої любові немає нічого в нашому житті.

Церковні служителі радять робити весілля навесні і в другій половині місяця. Але якщо ви раптом вирішили вибрати перші числа місяця та іншу пору року, то обов’язково візьміть з бій талісман на щастя. Це може бути гілочка трилисника, м’яти, вставлені в букет нареченої або в бутоньєрку нареченого.

Деякі з нас вважають, що пару потрібно вибирати за знаком зодіаку. Але любов не зважає на знак зодіаку. Якщо люди в парі люблять один одного, то і сім’я буде міцною.

Підводячи підсумок, можна з точністю сказати, що тільки від пари залежить майбутнє їх сім’ї. Так що робіть весілля з радістю у високосний рік і будьте щасливі!