Чи можна отримати гарну фігуру без занять спортом?

Про шанс здобути гарну фігуру без виснажливих занять спортом замислюються багато. Це практично «гамлетівське питання», найчастіше виникає у шанувальниць диванів, крісел і подушок.

 

 

Почнемо з медикаментозного втручання. Сьогодні є безліч засобів для схуднення, які обіцяють результат без фізичних занять, але часто зі значними фінансовими затратами. Цей варіант в більшості випадків відпадає. Згідно з твердженнями лікарів, відноситися серйозно до більшості таких спустошуючих гаманець засобів, не варто, бо без харчових обмежень і фізичних навантажень схуднути навряд чи ви зможете. Залишається лише хірургічне втручання, перш ніж піти на яке, теж варто добре подумати. Все-таки, операція є операція. І думати про таке страшнувато. Легше зрозуміти людей, які теж не люблять спорт і фізичні навантаження, але, при цьому, зважилися на заняття … танцями. Чому б і ні? Візьмемо, наприклад, східні танці: і для душі приємно, і для тіла корисно, і навантажень великих немає. Зате фігура покращиться гарантовано. Але, повернемося до «радикальних методів».

 

 

2 (15)

На сьогодні найпоширенішим методом є ліпосакція. Грунтується ця процедура на тому, що в підшкірний простір поміщається спеціальна трубка, за допомогою якої під тиском «видавлюються» надлишки жиру. Як стверджує реклама, така операція практично виключає повторне скупчення жиру. На практиці ж, буває і по-іншому. У багатьох з’являються нерівності, і шкіра виглядає набагато гірше, ніж раніше. Буває і таке, що жиру можуть забрати занадто багато і людина стає схожою на «анатомічний посібник».

 

 

До радикальних методів відноситься також шлунковий бандаж. На шлунок накладають спеціальну силіконову манжетку і з її допомогою регулюють розмір шлунка. Таким чином, людина починає відчувати «прискорене» почуття насичення і, природно, вага знижується. Ще більш ефективний спосіб — це ізоляція шлунка. При такій процедурі в дію включається малий шлунок, який з’єднують безпосередньо з тонкою кишкою, а великий шлунок взагалі з роботи вимикається. Ось така цікава операція …

 

 

Що ж, якщо ви вважаєте такі способи схуднення для себе більш прийнятними ніж фізичні вправи, то ви, безумовно, маєте право вибору.