Чи можна дивитися дітям мультфільми?

В останні роки діти стали ще більш зацікавленими в мультфільмах. В якійсь мірі можна вважати, що це їх частина життя. Як правило, малюки починають переглядати мультфільми з 6 місяців, і вже до 2-3 років вони перетворюються в захоплених глядачів. Може це і нормально, але все одно це велика проблема. Дітей стає вже дуже складно відтягнути від телевізора, вони постійно вередують. У той час коли вони знаходяться біля телевізора вони бачать багато насильства (навіть якщо це і мультфільм) на жаль, вони з часом починають до нього звикати. Нерозумно говорити про те, які зараз роблять мультики для дітей і як вони можуть вплинути на розвиток дитини. Це і так знає кожна мама. У такій ситуації немає нічого дивного, адже маркетинг мультфільмів має одну мету — змусити дітей постійно хотіти дивитися мультфільми і разом з тим залучати і дорослих до перегляду, які теж би при цьому отримували певне задоволення. 

 

 

Це сумно, адже дітлахи дивляться мультфільми, які явно не відповідають їхньому віку. Як наслідок ті діти, які дивляться їх дуже часто страждають емоційними і психічними розладами, до того ж у них псується зір і виникають інші фізичні проблеми.

 

 

5a15b0e8078b360cfea073e58746aa90

За статистикою дитина, з того моменту як вона пішла в перший клас і до її закінчення проводить в школі близько 13000 годин. Подивившись на цифру може скластися враження, що це дуже багато, але якщо врахувати що біля телевізора вона проводить 18000 годин, ви відразу ж дивуєтеся вже іншим показником. Ну а якщо ще задуматися над тим, що кожну година несе величезне навантаження на дитину (в першу чергу емоційне і психічне), то радіти не приходиться.

 

 

Судячи з усього ви можете зробити висновок про те, що дітям категорично забороняється дивитися мультфільми. Але це далеко не так. Адже і вони відіграють певну роль (і не найменшу) в їхньому розвитку. Головне це обмежити час перегляду і підбирати тільки ті мультфільми, які будуть сприяти формуванню світогляду малюка.