Чи корисні дієти?

Багато хто з сучасних людей вважають, що варто їм лише схуднути, як тут же вирішаться всі їх проблеми. До щастя таким людям не вистачає «мінус» п’яти-десяти кілограм, і тут же, за помахом чарівної палички налагоджується особисте життя і кар’єра. Більшість з них так і зупиняється на етапі вибору дієти. Вчені не перестають говорити, що потрібно використовувати комплексний підхід, необхідно правильно харчуватися, вибираючи здорові і ефективні продукти. При цьому,відповідного режиму потрібно дотримуватися кожен день, все життя, тільки так зайві кілограми не тільки ніколи не повернуться, але і ніколи не з’являться.

1473871617_edaРазом з цим, на ділі талія, яка пострункішає, не завжди робить людей по-справжньому щасливими, про це днями заявили вчені з Університетського коледжу в столиці Туманного Альбіону. Експерти ретельно досліджували дану тему і прийшли до такого висновку. У своєму дослідженні британські вчені називають людей, які «сидять» на дієті – інвалідами, і стверджують, що «індивід» — людина, що сидить на дієті, постійно перебуває в кепському настрої, оскільки їй постійно доводиться відмовлятися від продуктів, які вона любить і які хотіла би з’їсти прямо зараз. Вони, звичайно ж праві, можна пригадати, як ми радіємо, коли можемо з’їсти шматочок смачного тортика, шоколадку або морозиво. Але людина, що сидить на дієті, не може дозволити собі такої розкоші. Психологічний дискомфорт, пов’язаний з цим часто є причиною відмови від дієти.

Опитані британці під час дослідження, зізнавалися вченим, що вони намагаються уникати людей, що вирішили сісти на дієту, навіть припиняють спілкування з друзями, які перейшли на «правильне харчування». Справа в тому, що ожиріння не дозволяє людям виражати свої емоції, повнота, як правило, це наслідок неправильного харчування і малорухливого способу життя, а постійні думки про схуднення роблять людину, за словами вчених, малопривабливою для спілкування на інші теми, не пов’язані з втратою ваги.