Чи допомагає пояс для схуднення?

Останнім часом дуже часто можна побачити по телебаченню рекламу усіляких пристосувань, які допомагають скинути зайві кілограми. Тільки поясів для схуднення кілька видів. І дивлячись на все це, багатьох мучить питання: «Чи допомагає пояс для схуднення?».

pomogaet-li-poyas-dlya-pohudeniya1Перш ніж розвіяти всі сумніви стосовно того чи іншого пристосування для схуднення, потрібно отримати додаткову інформацію про те, що таке жир, і як відбувається процес його спалювання.

Жир є резервним джерелом енергії для організму, які він накопичує роками і при необхідності може їх застосувати.

Жир зазвичай згоряє в процесі життєдіяльності організму, а не в процесі його нагрівання та іншого.

Тому почнемо саме з пояса, який володіє саме нагріваючим ефектом. Чи допомагає пояс для схуднення ефектом сауни? Як уже згадувалося, жир не йде при його нагріванні, і більш того, дані пояса нагрівають область попереку, що може спровокувати різні захворювання хребта. Тому з точністю можна зробити висновок, що такий пояс абсолютно даремний для схуднення.

Що ж можна сказати про пояс з неопрену? Чи допомагає пояс для схуднення з неопрену? З упевненістю хочу сказати, що це найбезпечніший варіант для організму. Даний пояс складається з синтетичного каучуку, який має підвищену еластичність, що дозволяє щільно облягати тіло людини. Але до процесу схуднення, на жаль, такий пояс не має ніякого відношення.

Ну і наостанок проаналізуємо вібропояс. Цей пояс завдяки вібраціям сприяє притоку крові до м’язів, тим самим провокуючи набряк тканин. Сказати, що вібропояс не спалює жири, буде занадто м’яко, цей пояс може спровокувати загострення хронічних захворювань. І тут вже точно буде не до схуднення.

Виходить, що шикарні тіла на екрані та обіцянки швидкої втрати зайвих кілограмів це суцільний обман. Тому не варто викидати гроші на абсолютно непотрібні речі. Перегляньте своє харчування і займіться реальним спортом, який дійсно дасть реальні результати.