Червона спідниця

Червона спідниця завжди вважалася дуже красивим елементом гардеробу впевненої в собі жінки. Знайти більш ніж витончений метод для залучення чоловічої уваги досить важко. У конкретному випадку така річ, як спідниця червоного кольору є лідером. Але як же краще і з чим надягати такий атрибут власного гардероба?

modnye-yubki-2017-foto-77-600x412

Вибираємо фасон

Весь образ буде залежати лише від фасону спідниці. А ось тільки від образу буде залежати те, як же сприймуть саму жінку. Крім того, що річ має такий привабливий для уваги чоловіків колір, важливо підібрати правильний фасон, так як він і послужить завершальним етапом створення нового образу і стилю.

Варіанти бувають такі:

❉Спідниця по коліно пишного типу. Дана версія більше підійде молоді. Вона робить акцент на витончених формах і струнких ніжках, підкреслюючи туфлі.

❉Облягаюча спідниця до центру стегна. Червоного кольору подібна модель буде додавати жіночному образу більше агресії і твердості у власних силах. Вибравши такий варіант спідниці, можна захопити перші позиції в битві за чоловіка.

❉Спідниця в підлогу. Такий варіант буде поєднувати в собі скромність і сексапільність, а також бажання бути в самому центрі загальної уваги. Дівчина з подібним фасоном спідниці звиклася, що саме вона у всьому краща за всіх.

❉Шкіряна спідниця. Як правило, вона виглядає дуже агресивно. Однак, слід зазначити, що саме червоний колір її пом’якшує, жінка виглядає строго і недоступно.

❉Спідниця у вигляді квітки. Довжина в такий варіації може бути абсолютно будь-якою. Подібні моделі вибирають жінки, які змогли в житті знайти головне, але залишаються сексуальними при цьому. В даному образі часто бувають жінки заміжні або ж дівчата, у яких є наречений.

Знаходимо спідницю по фігурі

Якщо обирати спідницю під фігуру, необхідно спиратися не тільки на зріст і повноту, але також і на об’єм талії та інші параметри. Для тих, кому потрібно щось приховати, краще всього вибирати довгі та об’ємні варіанти. У жінок, у яких не дуже тонка талія, найкраще зупинитися на спідниці-олівець, але іноді можна брати і моделі в підлогу з тонких матеріалів.

Варіант у вигляді трапеції будуть добре виглядати на дівчат з яскраво вираженою талією. Однак тут не вистачить того, що у вас буде талія. При цьому важливо мати широкі стегна і спортивні сідниці.

Дуже складно визначитися з фасоном спідниці жінкам із повними литками. Жінкам з такою проблемою найкраще звертати увагу на більш довгі варіанти, довжина яких буде закінчуватися між ікрою і коліном.