Червона попа — лінива мама?

Спочатку на попі малюка з’явилося невелике почервоніння, але частіше за все на це молоді мами не звертають увагу. А потім з’являються на попі зовсім маленькі прищики, тому одночасно з їх появою дитина починає вередувати.
гол попа

Варто відзначити, що ці висипання є дуже болючими. І дитині від цього дійсно погано. Важливо вживати заходів з самого початку, тому що потім шкіра почне впрівати, а потім і кровоточити. Що ж мама зробила неправильно? Потрібно зрозуміти, через що страждає дитина, і як же допомогти їй.

Ви звикли, що дитина по 2-3 місяці носить памперси одного розміру. Але бувають дуже стрімкі стрибки в наборі ваги. Таким чином, памперси стають дуже маленькими. І вони натирають ніжну попу малюка! Рішення проблеми просте — потрібно переходити на наступний розмір!

Шкіра не дихає! Перед зміною підгузника влаштовуйте дитині регулярні повітряні ванни. А попу малюка намастіть дуже густим дитячим кремом, щоб вона була білою. Тільки потім надягайте дитині памперс.

Варто зазначити, що алергія у новонародженого малюка зустрічається досить часто. На це впливає побутова хімія. Можливо, потрібно поміняти засіб для прання дитячої білизни або пінку для купання? Рекомендується всі дитячі речі прати тільки в господарському милі. Також варто поекспериментувати: не надягати на дитину памперси протягом доби. Якщо почервоніння зменшилося, значить алергію викликають матеріали, які містилися в засобах гігієни. В такому випадку, варто змінити марку памперсів.

Якщо ваша дитина знаходиться на грудному вигодовуванні, тоді варто проаналізувати те, що вагітна їла на 25-29 тижнях. Якщо ви їли шоколад, червону рибу, мед, копченості, а також інші алергени, то і у дитини могла сформуватися реакція на ці продукти. Мамі, що годує рекомендується сісти на дієту, і подивитися, яким чином буде поводитися висип на шкірних покривах малюка.

Хочеться відзначити, що у дитини може бути алергія на дитячу присипку, на вологі серветки, а також дитяче туалетне мило. Замініть їх іншими засобами.