Часодії Часограма — п’ята частина улюблених пригод

Чи потрапляла вам до рук коли-небудь історія, від читання якої геть неможливо відірватися? Яка захоплює, переносить у свій світ, дозволивши прожити кожну мить, дає можливість відчути емоції, які переживають герої? Якщо досі жоден текст не змусив вас плакати, сміятися, радіти, співпереживати, захоплюватися й ненавидіти тощо, тоді саме час познайомитися з фентезі талановитої сучасної майстрині художнього слова Наталії Щерби. Україна з красою й таємничістю Карпатських гір змальована в серії «Чароділ», підліткові фентезійні пригоди — в «Лунастрах», влада Часу — в «Часодіях».

Для всіх фанатів неймовірних перетворень, небувалих подій, вигаданих істот та інших дивовиж у видавництві «Школа» є фентезі-бестселери й інших авторів:

  • «Timeless» про мандри у часі за допомогою спеціального гена та «Зільбер» про блукання в чужих сновидіннях від німецької письменниці Керстін Ґір;
  • «Дарителі» про казкове королівство, в якому кожен мешканець мав унікальний дар, аж доки не загубилося Серце чарів від Катерини Соболь.

Видавничого дому «Школа» інтернет магазин книг Часодії Часограма видання пропонує замовити зі зручними варіантами оплати й доставки за вигідною ціною. Як безпечно придбати паперові видання й бути впевненими в їхній високій якості:

  • розгляньте дизайн обкладинки та оформлення всередині, почитайте технічні характеристики книги;
  • ознайомтесь із відгуками інших користувачів у соц.мережах;
  • зазирніть у блог, щоб почитати рецензії або цитати з тексту.

Серії «Часодії» книги Часограма замовити можна не лише на сайті харківського видавництва: якщо ви віддаєте перевагу звичним offline-книгарням, шукайте цей бестселер в жанрі фентезі у торговельних представників «Школи» у вашому місті. Подібно до «Часодіїв», «Лунастри» й «Чароділ» Наталії Щерби мають безліч прихильників в Україні, Росії та кількох європейських країнах.

Що приготувала фанатам п’ята частина улюбленого циклу

У передостанній книзі головну героїню Василину та її друзів чекають нові випробування, а в Часодійному світі панує неспокій та назріває військовий конфлікт. Під загрозою святкування Дня народження юної часівниці, яке стане заздалегідь продуманою пасткою для гостей. Ключники мусять побороти злом, розгадати таємниці, які приховує Дух Астрагор, дізнавшись зрештою ім’я Володаря Часу… Часодії Часограма наближає розв’язку улюбленої у сучасних книголюбів історії в жанрі фентезі, проте залишає багато невідомого й додає нових питань.