Чайна свічка — чудова прикраса

Затишок і романтичну атмосферу в домі і на терасі або балконі можна легко і швидко створити за допомогою свічок і свіжих квітів. Чайні свічки мають другу назву, яка обумовлена їх формою — «свічки-таблетки». Це свічки невеликого розміру круглої форми, які продаються в алюмінієвому корпусі. Завдяки такому непоказному, на перший погляд, корпусу, свічки відволікають всю свою увагу на свічники, в які вони поміщаються.

160306170930abc1cce7e982fd2e5ea8cea4fa7ccbc5Чайні свічки виконують не тільки декоративну, але й практичну функцію: їх можна використовувати для підігріву чаю в невеликих чайниках або для нагрівання і плавлення шоколаду для фондю. Чайні свічки дуже практичні. Завдяки тому, що парафін при нагріванні залишається в алюмінієвій ємності, а не стікає вниз, як у звичайних свічок, він згоряє до останньої краплі. Придбати чайні свічки ви можете на сайті https://sevenmart.com.ua/p19740369-svechi-chajnye-tabletka.html вже зараз.

Як ми вже згадали, через свій непомітний зовнішній вигляд, чайні свічки можна вигідно обіграти в красивих свічниках — чи то свічники для тераси, саду або будинку. Матеріали, з яких виробляються свічники, різноманітні: від прозорого або кольорового скла, порцеляни, нержавіючої сталі до дерева.

Свічники для чайних свічок також зроблені з розрахунком на те, щоб вітер або протяг не змогли задути свічку, якщо Ви вирішили прикрасити ними терасу або балкон. Одночасно свічники захищають від випадкового потрапляння воску на поверхню меблів.

Чайна свічка в холодну пору року

Дні стають коротшими, поступово холоднішає і вечорами вже не хочеться виходити з дому, а залишитися в затишній квартирі і запросити поговорити кращу подругу за чашкою чаю з тортиком! Або забратися під пухнасту ковдру, надівши теплі шкарпетки і почитати хорошу книжку.

Щоб вечір вдома став ще приємнішим, можна запалити кілька свічок, створивши таким чином затишок і комфорт для тіла і душі! Чайні свічки випромінюють м’яке і приємне світло. Можна погасити яскраве верхнє світло і на додаток до свічок включить торшер або бра.

Ароматична чайна свіча

Чайні свічки бувають також з різними ароматами. Звичайно ж не слід захоплюватися великою кількістю ароматичних свічок, так як їх аромат може бути занадто інтенсивним або навіть неприємним. Ванна кімната стане ідеальним місцем для ароматичних свічок, особливо, якщо Ви хочете побалувати себе розслаблюючою ванною.

Створіть романтичну атмосферу за допомогою маленьких, але практичних чайних свічок! Красиві свічники підкреслять м’якість світла свічки і зроблять інтер’єр ще більш затишним!