Бюджетне весілля: ідеї та рекомендації

Останнім часом молоді люди пов’язують себе узами шлюбу в досить ранньому віці, і не у всіх молодят є великі фінансові можливості для проведення весільного торжества. Існує кілька речей, на яких можна заощадити пристойну суму. 

25 (1)Отже, на чому можна заощадити:

Перше на що варто звернути увагу — це весільні костюми. Не кожен чоловік після весілля буде носити весільний костюм, і практично кожна дівчина одягне весільну сукню тільки один раз, а, відповідно, немає сенсу купляти весільних костюмів, адже їх можна взяти на прокат і заощадити не малу суму.

Друга річ, на якій можна заощадити, це весільний кортеж. Оренда автомобілів витратний захід, але не завжди необхідний, для організації гарного весільного кортежу можна використовувати автомобілі друзів і родичів, головне добре і якісно їх прикрасити. Іноді автомобільні колони, що складаються зі своїх автомобілів, перевершують прокатні авто. Але, звичайно, це не завжди так. Тому часто може знадобитися авто на прокат киев, яке можна замовити за вигідною ціною. Якщо гостей багато, то є сенс підібрати мінівен або мікроавтобус, це допоможе заощадити на оренді великої кількості автомобілів.

Третя річ, яка допоможе заощадити чималу суму грошей це оформлення банкетного залу. Звичайно, можна замовити послуги у весільних агентств, але це коштує багато грошей, вигідніше буде підготувати зал самостійно. Виготовити красиві чохли на стільці, оформити арку повітряними кулями, і прикрасити стіл квітами не складе великих труднощів, головне щоб вам допомагали кілька людей.

Економити на весіллі без втрати приємних відчуттів можна, головне все зважити і точно знати, що ви хочете отримати в результаті. Можливо, варто переглянути список гостей і оцінити, чи потрібно кликати всіх кого планували. Також, недешевими можуть виявитися обручки, останнім часом стало модним купувати кільця з діамантами, діамантовою крихтою або гравіюванням, але не завжди доступні обручки гірші, і як то кажуть для гладкого і рівного життя молодятам радять купувати прості обручки.

Весілля — головна подія в житті молодят, але і цю подію можна провести економно.