Бути мамою страшно? Частина 2

Стаціонар для вагітних — це, перш за все можливість забезпечити майбутній мамі спокій (фізичний і емоційний), тому варто налаштувати себе на позитивний результат і подумки спілкуватися зі своїм малюком.

problemy-grudnogo-vskarmlivaniya-www-ural-org

Найчастіше багато проблем зі здоров’ям, списують на погану екологію. А проблеми зі здоров’ям новонародженого найлегше списати на шкідливі мамині звички. Мова тут йде, звичайно ж, не про шкоду куріння і алкоголю для майбутньої мами — ці шкідливі звички потрібно було виключити задовго до запланованої вагітності. Правильне харчування, здоровий сон, мінімальний контакт з організаційною технікою і комп’ютером — всього цього намагається дотримуватися кожна відповідальна мама, так чому ж страх за здоров’я її майбутньої дитини не відступає ні на крок?

Варто заспокоїти себе, при правильному і регулярному огляді, а також проведенні планових УЗД можливе виявлення вроджених відхилень вже на самих ранніх термінах. Крім того, організм жінки настільки хитро влаштований, що малюк надійно захищений від зовнішніх факторів, тому слід дотримуватися звичайних правил здорового харчування, дотримуватися режиму роботи та відпочинку, приймати вітаміни і все буде добре.

Не дивлячись на велику кількість інформації, багато жінок вважають за краще отримувати консультацію та поради у подруг, багато з яких вже з перших днів вагітності починають лякати майбутню маму майбутніми пологами.