Бути мамою страшно? Частина 1

У природі все органічно і взаємопов’язано. Кожен процес протікає за певним сценарієм і з певною тривалістю. Ось і 9 місяців, які відведені на вагітність, мають на увазі під собою не тільки розвиток і появу малюка, але і «народження» нової мами. І тут не все так просто

materinstvo-600x341

У жінок в цікавому положенні рівень тривожності перевищує всі розумні межі, і навіть якщо дитина бажана і довгождана все одно прослизне думка про те, що хотілося б повернути все на круги своя, але не можна. Найчастіше подібні думки виникають через страх нових обов’язків, не впоратися з новими функціями і новою роллю. Тут дуже важливою є психологічна підтримка і консультація психолога, друзів і сім’ї, їх готовність допомогти вам, особливо в перший час, після пологів. Головне — зрозуміти, що народження дитини — це не крапка у вашому розвитку, це нова можливість, нові враження та емоції, нові знання. Вам випала унікальна можливість відкрити світ новій людині, скільки сімей мріють про це.

І ось, все, здавалося б, йде добре, але лікар направляє майбутню маму на збереження. Страх втратити свого малюка — супроводжує жінку практично протягом усього терміну вагітності. І тут знову важлива підтримка близьких людей, їх готовність вислухати і заспокоїти вас. У будь-якій справі — головне позитивний настрій, тому не варто домислювати або надмірно накручувати себе з приводу трохи «нетипових» для вашого становища аналізів.