Бунт проти гламуру: гранж. Частина 2

Хоча нинішній гранж, має безліч відмінних моментів від гранжу початку дев’яностих років. Зараз модні дівчата не псують джинси пранням з камінням і не взуваються в порвані черевики з блошиного ринку.

578679869869879Тепер це приручений звір, який іронізує над модою, над культурою, може в чомусь над собою.

Правило стилю – ніяких правил:

Багатошаровість і еклектика. Він просто створений для тих, хто не вміє поєднувати речі в гардеробі. Можна одягнути вечірню коктейльну сукню з кросівками, зверху сорочку в клітинку і светр, закінчивши старовинною сумкою. Ось він пекучий, гострий образ.

Зручний одяг. Тут присутній один найважливіший і найголовніший момент – зручність. Безліч деталей вільного крою, можуть навмисно не застібати на гудзики, кнопки або інші застібки. В основному це стосується взуття на шнурках, сорочок чоловічого крою на ніжних, тендітних дівчатах.

Стара школа. У сучасного гранжу є головна риса, заповідана засновниками: одяг повинен виглядати ніби він куплений на барахолці, а не в дорогому бутіку. Тканини вицвілі, потерті, краї необроблені, всі шви видно. Вартість таких речей може бути дорожчою, ніж гламурних суконь зі стразами. Він цілком відображає несерйозне ставлення модниць до свого гардеробу.

Пам’ятайте – імідж ніщо.

Матеріал, що використовується в пошитті завжди натуральний. Бавовна, шкіра, замша, денім, трикотаж, вовна — є з чого вибрати. Колір в основному не світлий, не кричущий неоновими відтінками, а природний, живий, теплий.

Безкомпромісна, вільна, «хуліганська», сучасна, пустотлива – всі епітети навіть не перерахувати, що відносяться до модниці в стилі гранж.