Будинки з мансардою — комфорт в селі

Найдивовижніше місце в заміському будинку — це горище. Там може бути страшнувато, а іноді просто дуже цікаво. Там зберігаються старі речі, риючись в яких можна відшукати купу чудових предметів. А ще це приміщення може бути порожнім і стояти без діла. У таких випадках варто подумати над тим, чи не влаштувати там ще одну житлову кімнату — мансарду.

_1510849754Мансарда — це не тільки найромантичніше і затишне місце в будинку, але ще і дуже відповідальне місце, так як над нею відразу йде дах, а під нею — цілий будинок. І планувати мансарду треба дуже ретельно і скрупульозно. Так, щоб взимку теплоізоляція захищала від будь-якої погоди, а влітку приміщення добре провітрювалося.

Але, яка різниця, якщо все це окупається неймовірною красою з вікон, які дивляться прямо в небо і атмосферою свободи і легкості заміського життя? Саме заради цього потрібне cтроительство мансарды под ключ. До того ж, це ще й досить економічне перетворення, так як не буде потрібно багато матеріалу на зведення стін і їх зовнішню обробку. Мансарді віддається ще перевагу тому, що це поле для фантазії зі стінами різної геометрії, нішами.

У готових проектах будинків з мансардою можна вибрати різноманітні види планувань: студію художника з асиметричними рішеннями або ж більш традиційне прямокутне приміщення. Тут можна використовувати абсолютно будь-який куточок! Якщо скошена стіна докучає Вам, то чому б не потроїти там місце для зберігання спортивного приладдя, консервації, книг, старих речей?

Гарантовано, це приміщення, перетворене в ігрову кімнату з більярдом, дитячу, кабінет, вітальню, спальню стане Вашим улюбленим місцем в будинку, наповненим світлом і теплом!