Брошка — прикраса на будь-який випадок

Всім жінкам, які хоч трохи цікавляться модою, відоме ім’я знаменитої Коко Шанель, творця унікальних, до сих пір затребуваних, трендів. Шанель одного разу сказала, що золото носять ті, хто немає смаку носити біжутерію.

ukrasheniya-5Це твердження найбільше підходить до такого виду прикрас як брошки, які після деякого забуття повернулася в моду. Використання брошки з дорогоцінним камінням і з дорогих металів дуже обмежене — її можна носити не скрізь, і не з будь-яким нарядом і не всім.

Інша справа — брошка виготовлена з металу, скла, кераміки, пластмаси та іншого. Такі брошки можна підібрати для будь-якого наряду і різних випадків життя будь-якій жінці. Правильно і зі смаком підібрана брошка буде тим самим штрихом, який завершить і зробить гармонійним жіноче вбрання. Зростаючої популярності цього виду біжутерії послужила демонстрація прикраси практично у всіх модних показах одягу. Тепер можна легко вибрати і купити брошку, яка відповідає модним напрямками.

На сьогоднішній час найбільш ранніми брошками вважаються брошки бронзової доби. Нове життя брошкам дала велика модниця мадам де Севіньї вже в XVII столітті. Мадам де Севіньї жила в Парижі, де в усі часи народжувалися модні напрями, і з якого брав приклад увесь світ.

З Парижа брошка почала свій тріумфальний хід по Європі. Довгий час вона виконувала тільки декоративні функції і використовувалася як застібка для скріплення пишного вбрання. З’явилися можливості щодо виконання прикрас з недорогих матеріалів розширилися її функції. Модна брошка стала тим аксесуаром, який вважається центральним в оздобленні будь-якого вбарння і вимагає дуже обережного поєднання з іншими прикрасами. Прикріплена в районі шиї, брошка зробить акцент на обличчі, на плечі — зверне увагу на область декольте, на рукаві — на тонкі зап’ястя, на капелюшку і береті — підкреслить зачіску.

Брошка універсальна прикраса — нею можна прикрасити діловий костюм і вечірнє вбрання, чоботи і сумку, з її допомогою можна красиво заколоти шарф. Поєднання брошки з іншими прикрасами, особливо з намистом, вимагає прояви гарного смаку. Та ж Коко Шанель говорила, що на жінці повинен бути мінімум органічно підібраних прикрас: одна брошка, одне кільце, браслет або годинник. Втім, сучасна мода диктує свої закони, і жінка може купити брошку, яка їй подобається. Тоді аксесуар стане улюбленою прикрасою, яка підкреслює її індивідуальність.