Бритви Gillette — нічого зайвого

Для чоловіка догляд за обличчям є важливим ритуалом. Щоранку щетина з обличчя збривається, а на шкіру наноситься лосьйон або крем. І тільки після цього ваша сильна половинка зможе покинути ванну кімнату.

386_Lft_3QtrBD_BaseЩоб ця процедура не доставляла дискомфорт, а, можливо, і стала приємною, до вибору бритви потрібно ставитися дуже серйозно.

Здавалося б, що бритва — це банальна річ, яка є практично в кожному будинку. Однак компанія Gillette невпинно доводить нам зворотне. Бритви цього виробника дозволяють своїм власникам насолодитися неймовірно гладким голінням і революційним ковзанням.

В даний час бритвені станки Gillette користуються неймовірно великою популярністю. На сьогоднішній день існують найрізноманітніші моделі бритв, які палко полюбили як чоловікам, так і представницям прекрасної статі. Якщо ви хочете, щоб ваш станок голив на «відмінно», то поза всяким сумнівом вибирайте продукцію Gillette. Ці бритви прекрасно справляються зі своїми обов’язками. Голять ефективно, чисто і без всяких наслідків — можна забути про почервоніння, подразнення та інші «принади», які зазвичай з’являються відразу ж після гоління. Відзначимо, що придбати кассеты Gillette Mach3 Sensitive ви можете на сайті gillette-original.com.ua.

Найбільш популярна модель Gillette має цілих п’ять лез, які стали ще більш тонкими, якщо проводити порівняння з іншими бритвами компанії. Вони не голять, а буквально «ковзають» по шкірі, не залишаючи щетині абсолютно ніяких шансів. При цьому на станок зовсім не потрібно тиснути під час гоління: він без будь-яких зусиль зрізає волоски «під корінь». Цією бритвою дуже зручно користуватися, адже її конструкція була продумана до дрібниць. Завдяки формі ручки вона зовсім не ковзає, її дуже зручно тримати в руці. Бритви Gillette ідеально підходять навіть для самої чутливої і ніжної шкіри. З цими станками процес гоління стає абсолютно безболісним.

Сподіваємося, що наша стаття вам сподобалася і ви почерпнули для себе багато корисної та пізнавальної інформації.