Британка стрижка чоловіча

Вперше популярна в наш час стрижка, була запропонована британськими стилістами в середині минулого століття. Тому отримала однойменну назву. Британка стала проривом серед чоловічих стрижок, і швидко поширилася серед молодих людей країн Європи і Америки. Відносячись до класичного стилю, вона стала частиною образу денді.

 
Багато модних журналів пишуть, що британка повертається, і називають її стилем ретро. Однак стрижка британка з моди не йшла. У моді завжди залишалися чоловіки, які віддають перевагу елегантному і аристократичному образу.

muzhskaya-strizhka-britanka-21

Тому чоловіча стрижка британка завжди в тренді. І сучасні покази мод свідчать про це. Вона підходить і сучасним елегантним чоловікам, перспективним, і впевненим у собі. З першого погляду на такого чоловіка, у оточуючих виникає прихильність до нього, і хороші враження, не позбавлені романтичності. Стрижка британка, яка покликана охарактеризувати її володаря з кращого боку, не терпить недбалості. Чоловіча стрижка британка на з усіх боків показує, що вона неможлива без укладання, волосся зачісується назад або набік. У класичному варіанті передбачається бічний проділ і пригладжена скронева зона.

Стрижка британка чоловіча: фото

Стрижка британка відмінно підходить чоловікам з правильними рисами обличчя. Однак багато стилістів і майстрів створення іміджу, вважають британку досить універсальною стрижкою, що підходить до будь-якого типу обличчя і волосся. Необхідна для цього умова — це правильно підібраний тип укладання, який підкреслить зовнішність і характер молодої людини. На фото стрижки британка можна помітити її схожість зі стрижкою канадка. Це зачіски одного типу, але у них є відмінності в техніці стрижки і підходам до укладання.

yRX66q3e578 (1)

Стрижка британка чоловіча: як стригти?

Технологія стрижки британка досить проста і схожа на правила стрижки канадка. Для її створення використовуються тільки прямі ножиці і філіровочні. Іноді, для досягнення більш короткої потиличної частини в стрижці канадка дозволяється використовувати машинку, а британку стрижуть тільки ножицями. Британка робиться на волоссі середньої довжини і густоти. На потилиці волосся підстригають коротко. Подовжений чубчик не прибирають. Волосся на тімені пасмо за пасмом стрижуть з подовженням на праву сторону, при укладанні з лівим проділом зачіска виходить дуже акуратною. Скроні і потилична зона мають плавний перехід зрізу волосся від подовженої частини до короткої. В сучасному образі проділ можна й не робити.

Стрижка британка для хлопчика прекрасна знахідка для молодих мам, які шукають стильний образ своїм маленьким модникам. Вона зручна, так як волосся можна підстригти коротше. Однак потрібно пам’ятати, що стрижка вимагає догляду, повинна приховувати недоліки, і обов’язково подобатися вашій дитині.

Британка стрижка чоловіча: як укладати?

Щоб стрижка для чоловіків британка виглядала красиво, вибирають схему стрижки та укладки, залежно від типу волосся і їх об’єму. Щоденне укладання волосся обов’язкове, це необхідно пам’ятати. Однак, вона не займе багато часу, якщо ви наб’єте руку, кожен раз роблячи укладку самостійно. Після миття голови на ще мокре волосся нанесіть гель, потім за допомогою тонкого густого гребеня, надайте необхідну форму:

• гладка форма з проділом і чубчиком набік;
• з об’ємним чубчиком, зачесаним волоссям на бік;
• направляючи волосся і чубок вгору, потім до потилиці.

Маленька модна деталь — використання засобу для блиску волосся.

strizhka-britanka-4-768x461 (1)

Якщо ви вже освоїли схему стрижки британка, звернемо увагу на деякі нюанси:

 

  • Перед початком стрижки волосся повинне бути середньої довжини, на короткому волоссі вона не вийде.
  • Це зачіска з коротко зістриженими скронями, значить не підійде людям з дуже худим обличчям і вухами, які стирчать.
  • Брудне волосся є неприпустимим в такому типі стрижці.
  • Необхідно виділити ранковий час для щоденного укладання.

Для тих молодих людей, які хочуть не просто мати стильну елегантну стрижку, а ще й внести елементи неординарності, можна поекспериментувати з фарбуванням волосся. Кольори рекомендуються не яскраві, краще натуральні, в кольоровій гамі вашого волосся. Це допоможе оживити ваш зовнішній вигляд.