Бренди: зло чи гарантія якості?

Реклама — двигун торгівлі. Створення бренду, його розкрутка і гарантія якості продукції, що виготовляється воістину титанічна праця. Чому такі речі недешеві?

f084b85bІмениті аксесуари: окуляри Ray Ban Wayfarer, майки від LV або Dolce & Gabbanа не можуть бути нижче певного цінового порога, за одним очевидним винятком: у години проведення всіляких акцій і розпродажів, які як раз і покликані ознайомити широке коло споживача з тим чи іншим брендом .

Які плюси у іменитих речей?

Бренд — гарантія оригінальної ідеї. Нестандартність крою або виконання в комбінації з іншими речами забезпечують оригінальну композицію, за яку доводиться доплачувати зі свого гаманця.

Бренд — гарантія обмежених тиражів. Не будемо сипати сіль на рани і говорити про китайські підробки, справжні оригінальні речі не розраховані на потік. На жаль, їх цінність прямо пропорційна складності покупки, проте саме це полювання і доставляє багатьом радість.

Бренд — гарантія відмінної якості. Дорогі речі не можуть дозволити собі бути неякісними, особливо якщо виробничий процес являє собою організовану систему практично ручної праці. Такі речі або аксесуари сядуть як треба на будь-який тип фігури, підкреслять переваги і приховають недоліки свого власника.

Бренд — це історія. Маленька італійська фабрика, яка пережила зміну чотирьох поколінь майстрів напевно має в своєму запасі цікаві напрацювання, свої секретні традиції і способи виготовлення продукції. За таку відданість своїй справі нам теж доведеться доплатити.

За що в підсумку ми платимо і чи потрібно це робити?

Якісні речі не обов’язково належать світу високої моди і гучних імен. Вдала комбінація і почуття стилю — ось запорука гармонії зовнішнього вигляду.