Бренд DKNY — досконалість без меж

На сучасному ринку існує безліч торгових марок, але неодмінним лідером є виробник одягу компанія DKNY (Donna Karan New York). Створена вона більше 30 років тому, але досягла вже багато. Весь світ знає про існування торговельної марки Donna Karan. Адже просто неможливо обійти стороною і не помітити шикарний, незвичайний одяг і аксесуари від американського дизайнера.

DKNY-X-OPENING-CEREMONY-2013-COLLECTIONА все завдяки талановитій і наполегливій засновниці компанії, яку саме так і звуть — Donna Karan. Завдяки її цілеспрямованості і прагненню компанія досягла таких величезних висот, стала популярною і відомою на весь світ.

Уже перша колекція принесла неперевершений успіх — ще б пак, адже з раннього віку засновниця компанії мала не тільки знання в сфері моди, а й багато потрібних знайомих. Колекції орієнтувалися на сучасних ділових жінок. Використання незвичайного крою і ексклюзивних  тканин привело до великого ажіотажу.

Практичність і лаконічність дуже радували клієнтів, а гама кольорів підібрана було настільки контрастно, що з’явилася не просто модна колекція, а цілий новий стиль на світовому ринку. Випустивши в невеликій кількості колекцію одягу, Donna Karan визначила наскільки її одяг потрібен людям. Результат був неперевершеним — всі модниці світу хотіли купити собі нове вбрання. І, хоч одяг від Donna Karan і не можна назвати суперексклюзивним, і він доступний багатьом жінкам, все ж він користується популярністю в интернет магазине одежды в Украине.

Протягом всього часу з початку створення компанії, вона завжди розвивалася і розширювалася. Так, вже до кінця 1980 році DKNY випустила нову, дитячу колекцію, а вже в 1992 році почала займатися чоловічим одягом і випустила чоловічу колекцію. Далі, з’явилося безліч парфумів DKNY, які теж користуються успіхом. Коли в 2000 році компанія уклала контракт із всесвітньо відомим брендом Louis Vuitton, вона отримала ще більшу можливість показати себе у всій красі.

Не можна пройти повз аксесуарів, в даному випадку, це наручний годинник. Кожна деталька в дизайні годинника зачаровує, асортимент не перестає дивувати. Побачивши ексклюзивні годинники, їх тут же хочеться одягнути.

На даному етапі торгова марка DKNY поширюється більш ніж в 70 країн світу! І модниці нашої великої планети не перестають цікавитися цим брендом, вони знають, що це ще не межа в розвитку такого цікавого одягу.