Боротьба з залежностями в наркоклініці «Рука допомоги»

Не всі алкоголіки, наркомани і члени їх сімей знають, де можна було б у Києві пройти анонімне, ефективне лікування наркоманії та алкоголізму. Свою допомогу в боротьбі з різними видами патологічних залежностей пропонує клініка «Рука допомоги», професіоналізм співробітників якої доведено багаторічною успішною практикою і численними вдячними відгуками пацієнтів.

Лікування наркотичної залежності

Лікування наркоманії в Києві є основною спеціалізацією клініки. Пацієнтам пропонується комплексна наркологічна допомога, що включає в себе кілька послідовних етапів:

  • Проведення детоксикації, зняття стану наркотичної ломки. Програма Детокс допомагає нормалізувати фізичний і психічний стан хворого, купірувати прояви хімічної залежності.
  • Реабілітація — закріплення результатів детоксикації, повне подолання залежності від наркотичних речовин. Проводиться у стаціонарних умовах за допомогою фізіотерапевтичних та психотерапевтичних методик. Включає в себе працетерапію, сеанси сімейної та колективної психотерапії, індивідуальну роботу з психологом. Дає можливість людині навчитися жити й отримувати задоволення без наркотичних речовин, знаходячи радість у спілкуванні, роботі, творчості.
  • Ресоціалізація — завершальний етап лікування, спрямований на допомогу в соціальній адаптації, подолання неврастенії, депресивних станів. На цій стадії проводиться ряд занять, що сприяють комплексному відновленню реабілітантів, поверненню смаку, інтересу до тверезого життя.

Наркологів та психологів можна викликати додому для проведення екстреної детоксикації, надання психологічної допомоги. Фахівці надають і таку послугу, як примусове лікування наркоманії шляхом мотивуючих бесід із пацієнтом (метод інтервенції).

Лікування алкогольної залежності

Лікування алкоголізму починається з того, що пацієнта виводять із запою, допомагають йому подолати абстинентний синдром, придушити фізіологічну тягу до вживання спиртного. Далі реабілітація проводиться за схемою, аналогічною програмою лікування наркотичної залежності. Пацієнти працюють над формуванням правильних мотивацій, проходять курс комплексної реабілітації та ресоціалізації.

Результатом стає усвідомлений, добровільний відмова від вживання алкоголю, досягнення стабільної ремісії, набуття нових цілей в житті, успішна соціалізація. Колишні алкоголіки відновлюють сімейні відносини, здобувають освіту, влаштовуються на гідну роботу та стають повноцінними членами суспільства.

Життя після реабілітації

Незважаючи на те, що ще під час перебування в клініці пацієнтів готують до повернення у звичне середовище (анонімне лікування без постановки на облік значно полегшує процес соціальної адаптації), після виписки ймовірність можливого зриву істотно зростає. Пояснюється це негативним впливом оточення, позбавленням контролю з боку фахівців. Багато людей не витримують зіткнення з рядом реальних життєвих проблем і повертаються до наркотиків і алкоголю.

Для того щоб цього не сталося, випускникам пропонується безкоштовне терапевтичний супровід, яке гарантуватиме моральну, психологічну, соціальну підтримку на всіх стадіях суспільного адаптації — рішення сімейних проблем, подолання кризових, депресивних станів, отримання освіти, пошук роботи, працевлаштування. Пройти ефективне лікування, яке дозволить позбутися від наркоманії та алкоголізму в Києві, можна звернувшись у наркологічну клініку «Рука допомоги».