Боротьба із зайвою вагою

Часто зайва вага є причиною не тільки руйнування планів на особисте життя, але і причиною погіршення здоров’я. Саме зайві кілограми провокують виникнення багатьох захворювань. Організм ослаблений і не здатний протистояти вірусам та інфекціям. Від зайвої ваги страждає серцевий м’яз, судини, суглоби та інші частини нашого організму. Боротьба із зайвою вагою, перш за все, повинна починатися на психологічному рівні. Тому як зайві кілограми розвивають комплекс неповноцінності, а це вже психологічний фактор.

Борьба-с-лишним-весом2Боротьба із зайвою вагою необхідна не тільки для того щоб мати ідеальну фігуру, це можливість позбутися від безлічі хронічних захворювань, підвищити працездатність і самооцінку.

Пам’ятайте, що боротьба із зайвою вагою повинна здійснюватися грамотно за участю фахівців і під девізом «ні кроку назад».

Перш за все, потрібно з’ясувати причину стрімкого набору ваги, і спробувати її позбутися.

Бувають ситуації, що стреси і депресії вводять людини в стан повної байдужості до себе і навколишнього світу. Саме в такі моменти відбувається катастрофічний набір ваги, з яким згодом складно боротися.

Правильне харчування, відпочинок і фізичні навантаження, основні складові успіху в цій справі.

Але і тут потрібно бути гранично обережними. Будь-які позбавлення організму звичного ритму харчування викликають стрес. І зазвичай після того як досягнувши хоч якихось результатів в схудненні, багато людей починають харчуватися так само як до дієти. Ось саме при такому збігу обставин наш організм намагається накопичити ще більші запаси, ніж раніше. І стрімкий набір втрачених кілограмів, а часто і парочка кілограмів зверху не змушують себе довго чекати. Тому щоб організм не відчував такого стресу, харчування має бути збалансованим, і його варто дотримуватися весь час. Не варто допускати переїдання на ніч, пийте більше води і стежте за кількістю калорій.

Що стосується фізичного навантаження, то тут теж все повинно розраховуватися індивідуально для кожної людини, враховуючи всі особливості організму. Більш ефективними вважаються заняття в групах, але якщо на це не вистачає часу можна займатися вдома.

Дуже часто винуватцем зайвих кілограмів є наш ритм життя. Знайдіть у своєму графіку час для відпочинку за містом, піших прогулянок і приділяйте більше часу своїм близьким.

Для тих, у кого сім’я тільки у планах рекомендую завести собаку. Утримання собаки передбачає фізичну активність, її потрібно вигулювати, виховувати і доглядати за нею. У боротьбі із зайвою вагою це один з варіантів фізичного навантаження.

Так само для правильної роботи організму необхідний відпочинок. Тому намагайтеся висипатися.

У боротьбі із зайвою вагою всі засоби хороші, коли вони розумно продумані і не здатні нашкодити здоров’ю.