Борода якір

Ви вирішили стати володарем бороди або витонченої борідки. Але перш ніж зважитися на цей крок, потрібно визначитися, яка форма підійде особисто вам.

Якорь

При виборі бороди враховуються два фактори — колір рослинності і форма обличчя. Так, чоловікам з чорним або темним волоссям не варто відрощувати пишні або довгі бороди і вуса — контраст з обличчям буде не на вашу користь. А ось власникам світлої щетини, можна і поекспериментувати. У цій статті ми розглянемо, як відростити бороду якір.

Що собою являє борода якір?

Це загострена невелика борідка, поєднана з нижньою губою тонкою смужкою волосся. По краю щелепи тонка смуга волосся йде до вух. Прекрасно поєднується ця форма бороди з вусами. Візуально така борода нагадує якір, звідки й походить її назва. Цей вид бороди підійде чоловікам з круглим і овальним обличчям — вона допоможе візуально подовжити кругле обличчя, а чоловікам з овальним обличчям, така борідка додасть особливого шарму і загадковості.

Відрощування бороди

Для початку потрібно відростити волосся для такого виду борідки. На це у вас піде декілька тижнів. Якщо волосся на обличчі росте повільно скористайтеся аптечними препаратами або народними засобами.

В процесі відрощування «якоря» бажано не намагатися завчасно надати бороді форму і не чіпати волосся на щоках. Коли волосся на обличчі відросте достатньо, можна приступати до процесу створення такої бороди. Для цього необхідно збрити волосся на щоках, а край борідки підрівняти тримером. Для кінчика бороди виберіть найбільшу насадку.

Потім можна приступити до створення форми вусів. Найбільш актуальними будуть тонкі вуса, уздовж верхньої губи не загнуті на кінчиках. Але в принципі, у вас є шанс поекспериментувати і визначитися, яка форма вусів вам підійде найбільше.

Догляд за бородою

Крім щоденного гоління щетини на щоках, вам знадобиться щоденно мити бороду і змащувати її гострий кінчик спеціальним гелем, для додання їй правильної форми. Інакше борода буде виглядати неакуратно.

У міру відростання бороди і вусів потрібно періодично підстригати їх тримером із застосуванням відповідних насадок або ножиць.