Борода без вусів — як вибрати

Стильна борода без вусів виглядає досить ефектно, якщо правильно підібрати її форму. Однак багато чоловіків бояться експериментувати і вважають за краще носити повний варіант бороди. А даремно, модні бороди без вусів обирають все більше успішних чоловіків. Такий атрибут поступово входить в моду і завойовує все більше шанувальників.

Чому чоловіки носять бороду без вусів? Для цього існує безліч причин — найчастіше прекрасній половині людства не подобаються чоловічі вуса. Ще одна причина, це те, що борода без вусів вимагає менше догляду. Як би там не було, такий атрибут додасть мужності і загадковості. Далі ми розглянемо які бувають бороди у чоловіків без вусів.

Форми бороди без вусів

Більшість відомих форм бороди можна носити без вусів. Є також бороди, які з самого початку не передбачають носіння вусів. Наприклад — шкіперська борода, яка спочатку носилася без вусів.

• Борода «старий голландець» — дуже схожа на повну бороду квадратної форми, відмінністю є відсутність рослинності під нижньою губою.

old_Dutch
• Цапина борідка — також прекрасно виглядає без вусів. Може бути як мініатюрною, так і довшою.

Coatee

• Борода-ширма або борода Лінкольна — в цьому виді бороди вуса також не передбачені. Починається борода від скронь і йде уздовж підборіддя, покриваючи його повністю.

Lincoln

• Борода під екзотичною назвою Комашка — являє собою два невеликих відростка, схожих на щелепи жуків.

insecto

• Норвезький шкіпер — нагадує цапову борідку, тільки область волосся на підборідді ширша, нагадує краплю.

skipper (1)
• Острівець — назвати бородою цей пучок рослинності під нижньою губою досить складно, але зараховують його саме до неї.
Soul_Patch

Красиві бороди без вусів виходять і з найбільш популярних видів. Еспаньйолку і Бальбо також можна носити без вусів. Так само, як і Голлівудську та Іспанську борідку.

Борода без вусів може бути оригінальним рішенням. Стилі і види її настільки різноманітні, що ви цілком зможете підібрати оптимальне рішення. Головне, не бійтеся змін та експериментів. Може бути, ви станете законодавцем чоловічої моди або придумаєте свій оригінальні вид борідки, яку назвуть вашим ім’ям.