Борода Бальбо своїми силами

Назву цій борідці дав італійський генерал часів Муссоліні Італо Бальбо. Саме він став «законодавцем моди», з тих пір борода такої форми носить його ім’я. Згодом ця форма бороди прижилася і всі вже і забули, що її дизайнером був фашистський генерал. Борода Бальбо тепер асоціюється більше з голлівудськими акторами і персонажами. Образ «поганого хлопця» з такою бородою міцно увійшов в чоловічу моду.

 

Italo_balbo

 

Як виглядає борода Бальбо?

Бальбо дуже схожа на повну бороду, відмінністю є відсутність бакенбардів. Вона може мати кілька варіацій — бути більш короткою або довгою, носитися з вусами, що переходять в бороду, або з короткими вусиками. Борода в стилі Бальбо підійде чоловікам з вузьким підборіддям, а також з овальним або трикутним обличчям. Безсумнівним плюсом такої борідки є те, що вона вимагає мінімального догляду.

Як відростити бороду Бальбо?

Вихідним матеріалом для створення цього виду бороди повинна послужити повна борода. На її відрощування вам знадобиться від п’яти до шести тижнів. Довжина волосяного покриву повинна перевищувати один сантиметр. В процесі відрощування ви зможете звернути увагу на рівномірність росту волосся на обличчі і де борода росте швидше і густіше. І відповідно до цього застосувати або спеціальні засоби для росту бороди, або підкоригувати її форму.

Як підстригати бороду Бальбо?

 

edit_balbo

 

• Щоб створити чіткий контур такої борідки рекомендується використовувати тример без насадки або безпечну бритву.
• Починати процес гоління необхідно від вух до центру.
• Голіть по однаковій ділянці з кожного боку, для отримання симетрії.
• Якщо ви не хочете, щоб вуса і борода з’єднувалися, виголіть невелику ділянку в куточках рота, зробивши проміжок між борідкою і вусами.
• Скористайтеся відповідними насадками тримера, щоб домогтися потрібної довжини волосся на бороді;
• Ретельно пройдіться тримером, щоб все волосся було однієї довжини.
• В залежності від форми обличчя можна поекспериментувати з довжиною бороди на підборідді — комусь підійде довша, комусь — коротка.

Як доглядати за бородою Бальбо?

Догляд за цим видом бороди, полягає в підтримуванні з допомогою тримера або ножиць форми бороди і вусів. Зони без бороди краще голити щодня. Обов’язковою процедурою є щоденне розчісування бороди дрібним гребінцем, для видалення залишків їжі. І пам’ятайте, ви завжди можете вкоротити довжину волосся, тому в якості експерименту спробуйте різні види бороди Бальбо.

Ми пропонуємо вам подивитися відео про те, як підстригти свою бороду в стилі Бальбо.