Боремося з целюлітом

Коли ми боремося з целюлітом, потрібно перш за все знати причину його виникнення. Вирішувати подібну проблему слід комплексно. Супроводжується поява целюліту різними процесами: спочатку до шкірних покривах зменшується мікроциркуляція крові, потім це призводить до погіршення обмінних процесів. В наслідок чого з’являються всілякі набряклості, відбувається ущільнення жирової тканини, починають накопичуватися шлаки. Таким чином з’являється целюліт.

2727a29f8d0abddb4b88f963497acec7Усунути його можна тільки нормалізувавши всі процеси як в шкірних, так і в підшкірних шарах. Якийсь один косметичний засіб, на жаль, не в силах впоратися з подібною проблемою. З целюлітом слід боротися комплексно. Тут доведеться поєднувати обгортання, масаж, а також СПА-процедури.

Якщо ми правильно боремося з целюлітом, то комплекс наших дій включає в себе кілька певних процедур.

Обгортання з використанням водоростей

Водоростеві обгортання — дуже ефективний і зовсім нескладний спосіб позбавлення від целюліту.

Антицелюлітний масаж

У поєднанні з косметичними засобами масаж покращує лімфодренаж шкіри. Таким чином, фізичний вплив на жирові відкладення допомагає ефективно боротися з целюлітом, підвищуючи активність ліполізу. Крім того, що масаж допомагає розщепити жири, дарує бадьорість і гарний настрій, він ще й має омолоджуючий і підтягаючий ефект. Бажаючим позбутися целюліту — масаж ідеально підійде.

Оздоровчі СПА-процедури

СПА — це ефективне доповнення до двох вищеперелічених заходів. Основу такої методики в основному складають водні процедури. Вищеописаний масаж також можна віднести до своєрідних СПА — процедур. Дуже великий комплекс заходів мається на увазі під СПА-процедурамі. Головним завданням косметики, яка використовується для таких процедур є нормалізація функціонування шкірних покривів, надання шкіри еластичності і позбавлення її від целюліту.