Бомбочки для ванн: в чому їх користь?

Що може бути краще, ніж час, який проведено із задоволенням? Лише час, проведений із користю!

2309922Останнім часом бомбочки для ванн стають дедалі популярнішими. Вони встали в один ряд з косметикою для догляду за тілом, і ось чому:

  • По-перше, гідрокарбонат натрію, який сходить до складу, неймовірно корисний для організму. В результаті дослідження його впливу на людину з’ясувалося, що він здатний врівноважувати кислотно-лужний баланс в організмі, відновлювати обмін речовин в клітинах, покращувати засвоєння кисню тканинами і багато іншого. Що так необхідно всім, хто стежить не тільки за своєю зовнішністю, але і хоче підтримувати красу зсередини.

До речі, створити бомбочки для ванн ви можете самостійно, а придбати все необхідне можна тут https://sapone.com.ua/shop/category/komponenty-dlia-kosmetiki/morskaia-sol-i-bomby-dlia-vann вже зараз.

  • Другим важливим критерієм є те, що до складу бомбочок входять різні ефірні олії. Чомусь то мало хто знає наскільки корисні ефірні олії і тому часто їх недооцінюють. Але трапляється так, що одна олія може замінити цілу серію дорогої косметики, тому що вона не тимчасово усуває симптоми, а лікує їх зсередини. Кожна олія має свій спектр дії. так, наприклад, мигдальна олія володіє живильною, пом’якшувальною і розгладжуючою дією. Насичує шкіру вітамінами Е і F, зволожує, пом’якшує, підвищує еластичність. Олії троянди, лаванди і чайного дерева є ефективними борцями за вашу красу і допоможуть запобігти появі зморшок. Олія жасмину, ромашки, і як би це не було дивно, апельсина — добре заспокоюють, дають нові сили.
  • Третя, але не менш важлива, причина чому бомбочки для ванн настільки хороші — це сам спосіб їх використання, тобто прийняття ванни. Тепла вода добре розпарює шкіру, розкриває пори. Якщо це все поєднати ще й із незвичайними бомбочками для ванн і поживними масками для обличчя, то ви отримаєте подвійне очищення і результат. Тому приймати такі процедури варто хоча б для того, щоб отримати максимум користі. Так само такі ванни добре знімають стрес і втому, що просто необхідно після напруженого дня. Для тих, хто займається спортом такі ванни можуть стати спасінням — вони знімуть м’язову напругу і допоможуть розслабитися після виснажливого тренування. Але при цьому важливо пам’ятати, щоб температура води була комфортною і ні в якому разі не високою! Після прийому ванни цілком достатньо просто нанести на шкіру живильний або зволожуючий крем і відпочити півгодини в тихій обстановці. Така процедура — чудове завершення трудового дня, після якої блаженне відчуття і міцний сон вам забезпечені.