Боді — найкращий друг жінок

Чому? Тому що це ефектний і в той же час комфортний, практичний предмет гардероба. Щоб в цьому переконатися, досить дізнатися про його конструкції: боді являє собою подобу цілісного купальника, при цьому верх оформлений як майка, футболка, лонгслів, водолазка, блуза, сорочка, а низ відрізняється наявністю застібки, якою може виступати що завгодно: гачки, блискавка , кнопки, гудзики, липучки. Завдяки цьому ця річ здатна ставати частиною будь-якого в плані стилю костюма, завжди зберігаючи охайний вигляд і не створюючи дискомфорту. Ось чому жінки так полюбили боді.

body-shnurovka_1_grandeЩе трохи про стилі боді

Як зазначалося, розглянутий предмет гардероба може втілюватися у вигляді різних речей для верхньої частини тіла. При цьому у випадку з майкою, футболкою, лонгслівом і водолазкою мова зазвичай йде про цілісні полотна, як правило, виконані з еластичної, облягаючої тканини. Якщо ж верхом служить блузка або сорочка, тоді виріб нерідко складається з двох з’єднаних елементів, нагадуючи зшиті сорочку і плавки. Тут верхня частина сидить на тілі більш вільно. А ще в наш час навіть зустрічаються моделі вечірніх суконь, створених на основі боді, і виглядають вони дуже екстравагантно.

Як правильно носити боді?

З чим поєднувати цей предмет одягу, залежить від його стилю. Компаньйонами можуть ставати всілякі штани, спідниці та шорти. Доповненням верху теж може служити різний одяг: кардигани, болеро, жилети, бомбери, толстовки. Якщо ж мова йде про створення зручного костюма для занять фітнесом, відмінно підійдуть лосини або облягаючі шорти. До речі, варіант такого костюма сьогодні дуже популярний у фітнесі.

Якщо ж повернутися до створення повсякденного комплекту, то тут, на відміну від спортивного, не варто вибирати все облягаюче — краще зробити контраст. Так, якщо боді щільно прилягає до тіла, то в якості доповнення до нього варто віддати перевагу штанам або шортам стандартного або широкого крою, спідниці-тюльпан або спідниці-сонце. Якщо ж верх оформлений у вигляді блузи, яка нещільно сидить або сорочки, для низу підійде спідниця-олівець або облягаюча міні-спідниця, вузькі штани або бриджі.