Бобові в житті жінки

Жінки часто нехтують вживанням бобових. Однак представники даної групи неймовірно необхідні жіночому організму. До бобових відносяться: стручкова квасоля, горох, сочевиця та інші. У бобових міститься велика кількість білка і амінокислот, які так необхідні для відновлення і формування тканин і клітин в жіночому організмі. Також дані речовини допомагають виробленню ферментів і гормонів.

bobovye-produkty-soderzhanie-belkaБобові в житті жінки

В першу чергу це чудове джерело отримання енергії. Вони містять велику кількість харчових волокон, які налагоджують роботу кишечника і покращують травлення. Дані волокна здатні відновити мікрофлору в кишечнику, допоможуть роботі підшлункової залози та жовчного міхура. Мають здатність знижувати рівень холестерину в крові, рівень цукру і нормалізувати тиск.

Бобові в житті жінки незамінні через великий вміст вітамінів і мінеральних речовин. Бор — стимулює вироблення гормонів, цинк — підвищує імунітет, залізо і мідь — сприяють кровотворенню, калій — регулює серцевий ритм і знімає набряки. Вітамін В — благотворно впливає на нервову систему, Е — охороняє від хвороб серця і судин і благотворно впливає на стан шкіри.

Готуємо бобові

Для більш швидкого приготування слід попередньо замочити бобові на вісім годин в холодній воді, а потім на три години на гарячій воді. Безпосередньо перед приготуванням воду, в якій ви замочували бобові, слід злити. Продукт можна як варити, так і запікати.

Зелений горошок і стручкова квасоля. Серед усього сімейства, вони містять найбільшу кількість аскорбінової кислоти. Також мають менший вміст харчових волокон, що не викликає здуття живота і подразнення слизової кишечника і шлунка.

Сочевиця. Славитися великим вмістом заліза і білка. Добре перетравлюється і засвоюється.

Для гарного самопочуття, поповнення сил і енергії жінці просто необхідно регулярно споживати бобові. Їжте боби не менше чотирьох разів на тиждень.

Милі жінки піклуйтеся про своє здоров’я та красу!