Блуза — невід’ємний атрибут гардероба бізнес-леді

Кожна жінка любить бути красивою, випромінювати радість і добро. Жінки, що працюють в бізнес сфері повинні постійно стежити за своїм гардеробом, адже на роботі їм необхідно дотримуватися якогось дрес-коду.

1a1b4d5c9fd6Невід’ємним атрибутом гардеробу жінки є блуза. Саме за допомогою блузи можна створювати різноманітні стильні образи. Строгість форм, класика виконання фактур — ось що повинно бути присутнім в блузі справжньою бізнес-леді. Жіночність і привабливість — ось потужна зброя кожної представниці прекрасної статі.

Образ — важливий елемент на шляху до успіху

Дизайнери від сезону до сезону творять в своїх творчих майстернях лаконічні, трендові, романтичні, чуттєві і ділові образи, які підкреслюють індивідуальність кожної жінки. Модний одяг — це чудовий спосіб виразити свою індивідуальність, підкреслити переваги своєї фігури і особливого характеру.

Предмет одягу, який поєднує в собі розкіш, смак і вишуканість — це звичайно ж блуза. Вона як ніякий інший предмет гардероба підкреслює жіночність та ніжність. Біла блуза в поєднанні з суворою чорною спідницею-олівцем або класичними штанами з туфлями-човниками і червоною помадою, зроблять вас прекрасною, стильною та модною. Особливо біла блуза розкішно виглядає з ювелірними прикрасами з чорним камінням. Її одягти ви напевно захочете не тільки в офіс, але і на романтичну вечерю в ресторані або світський прийом. Трохи поекспериментувавши зі своїм гардеробом можна створити образи, що наслідують зірок сучасної естради. При виборі елегантною блузи для офісу уникайте яскравих кольорів і нав’язливих принтів. Стриманість і строгість можуть бути модними, в поєднанні з правильними аксесуарами.