Ближче до природи. Натуральні доглядаючі засоби

У сучасному світі у якому з кожним роком збільшується кількість товарів і марок косметичних і доглядаючих засобів, все популярнішими стають натуральні компоненти.

efirni-masla-dlya-shudnennyaДеякі хімічні компоненти новомодних марок можуть чинити негативний вплив на шкіру і організм в цілому. У той час як при використанні натуральних компонентів, такі реакції відбуваються досить рідко, адже немає нічого природнішого ніж те, що нам дає природа.

Особливе місце в списку натуральних засобів отримали ефірні олії. Існує досить великий діапазон натуральних олій, але і це не межа, постійно з’являються нові з різних рослин і насіння. Користь ефірних олій відома з давніх часів, ще тоді індійські красуні використовували їх для догляду за шкірою і волоссям. І не просто так полюбився цей продукт в жарких краях. Олії мають: зволожуючі, заспокійливі, антисептичні, загоюючі і омолоджуючі властивості. Також ефірні олії сприятливо впливають на нервову систему.

Дуже важливо вибрати саме ті ефірні олії, які будуть підходити вашому типу шкіри. Інакше вони можуть надати зворотний ефект. І якщо з розумом і без фанатизму користуватися ефірними оліями, то поліпшення не змусять себе чекати.