Блискуча шкіра зараз в моді

Буквально ще рік тому за наявності вологого блиску на обличчі жінки тяглися до матуючим серветок і прагнули швидше зняти з обличчя надлишок вологи. Тепер же все інакше. Мало того, що перестали знімати, так ще й шкіру потрібно зробити все більш і більш сяючою.

springmake_20Звичайно, тренд на «мокру» шкіру пройшов і тривав зовсім недовго. Зате йому на зміну прийшла здорова вологість і сяйво шкіри. І можна подумати, що ефекту доведеться добиватися лише декоративною косметикою, але і тут провал. Виявляється, що косметики повинно бути дуже мало, але вона повинна мати зволожуючий ефект і дуже тонко лягати, настільки тонко, щоб прозирала реальна текстура шкіри.

 

Для посилення блиску можна використовувати як балончик з міцелярною водою, так і пудру з найдрібнішими частинками блискіток. Окремі місця можна змусити сяяти за допомогою легких світлих тіней. Таких місць насправді небагато: простір між підборіддям і нижньою губою і верхня частина скул.

 

Звичайно ж сяйва додадуть зволожені блиском губи і відповідний догляд за шкірою. Виявляється, для накладання даного макіяжу потрібно дуже ретельно доглядати за обличчям, пити багато води і всіляко підтримувати здоровий стан організму!

Уникати в такому вологому макіяжі потрібно будь-яких темних тіней, консилерів і тональних кремів. Макіяж не повинен видавати себе нічим, хіба що трохи підфарбованими віями.