Блефаропластика повік

Блефаропластика — це хірургічна корекція повік. Верхня і нижня блефаропластика застосовується для видалення надлишкової шкіри на повіках, з її допомогою прибираються мішки під очима. Також за допомогою такої пластичної операції можна змінити розріз очей за рахунок видалення зайвих жирових відкладень або шкірного покриву.

blefaroplastika-nizhnix-vekТака пластична операція на сьогоднішній день вважається дуже популярною і досить поширеною. З її допомогою усувають практично будь-які прояви старіння.

Показання до блефаропластики:

  • випинання жирової клітковини в області нижніх або верхніх повік;
  • зморшки;
  • надлишки шкіри на верхніх або нижніх повіках;
  • опущені нижні куточки очей;
  • зміна форми розрізу очей;
  • глибокі складки на нижніх повіках або в куточках очей.

Як і будь-яке оперативне втручання така пластична операція має свої протипоказання. Високий артеріальний тиск, сухість очей — можуть стати причинами відмови у блефаропластиці. Захворювання щитовидної залози може перешкоджати швидкому загоєнню ран і реабілітації після операції. Можуть також з’являтися різноманітні ускладнення. Цукровий діабет, при якому просто неможливо налагодити нормальний кровообіг і згортання крові теж не дає можливість здійснити таку пластичну операцію.

Що собою являє блефаропластика?

Блефаропластика нижних век — це дуже серйозне втручання в область орбітальної клітковини очей. Саме з цієї причини буде необхідно проконсультуватися в офтальмологом. Якщо ви носите контактні лінзи, то перед такою операцією потрібно пройти комплексне обстеження очного яблука.

Така операція проводиться під загальною анестезією і триває близько трьох годин. Саме очне яблуко в ході неї не зачіпається і для зору не виникатиме ніяких загроз.

Верхня блефаропластика

Вона дає можливість прибрати природні складки на верхній повіці і трохи відкрити саму повіку. При цьому розріз очей не змінюється кардинально. В ході операції на верхній повіці підтягуються кругові м’яз очей і може бути видалена жирова грижа.

Нижня блефаропластика

При такій операції на нижній повіці робляться дуже маленькі розрізи під лінією вій. Через такі розрізи хірургом видаляються зайві жирові складки і ослабіла шкіра біля ока. Якщо жировий прошарок дуже щільний, то хірург може застосовувати й інші способи для його видалення. Після проведення операції розрізи зашиваються спеціальними косметичними нитками. Шви знімати потім не доведеться, але спостереження у лікаря — обов’язкове.