Black Friday: що це таке?

Black Friday — це торговий день, коли маленькі і великі магазини організовують найцікавіші акції і найбільші розпродажі. Ви можете піти на шопінг, витративши набагато менше грошей.

blackfriday (1)У нашій країні цей день почав користуватися популярністю відносно недавно, але з року в рік українці можуть отрмати все більшу вигоду з кращих пропозицій.

В який день проходить Black Friday?

Любителі розпродажів і рекламних акцій всіх видів повинні знати, що Black Friday завжди проходить в останню п’ятницю передостаннього місяця року — не тільки в Сполучених Штатах (звідки і взялася ця традиція), але і у всьому світі.

Варто зазначити, що Черная Пятница в Алло припадає на 29 листопада, і в цей день в магазинах мережі ви можете розраховувати на великі знижки на всю електроніку — настільні і портативні комп’ютери, смартфони та планшети, телевізори і проектори, ігрові приставки, побутові прилади та інші різні гаджети.

Чому Black Friday така популярна?

Black Friday — справжня традиція. Найпростіша відповідь на питання, чому цей день такий популярний, можна отримати самостійно. Просто подивіться на акції і розпродажі в попередні роки. Вони величезні й стають різноманітнішими з кожним роком. Головна перевага Black Friday, полягає в тому, що вигода є взаємною — для покупців і магазинів.

Покупці (з одного боку) мають можливість заощадити на покупці товарів, на які вони полювали протягом тривалого часу, а також на подарунки на Різдво чи Новий рік. Магазини (з іншого боку) мають відмінні результати продажів в цей день.

Масовий шопінг в цей день також змушує магазини конкурувати один з одним за кращі пропозиції. Таким чином, від усього цього виграють клієнти, які можуть вибирати товари, які їм потрібні, за привабливими для них цінами.

Акції Black Friday: шанс для найбільших продажів?

Black Friday в магазинах не є «очищенням складів». Магазини не позбавляються від небажаних товарів, але пропонують відмінні товари за вигідними цінами. Так що це той день, коли ви можете очікувати найбільші знижки. У деяких випадках дійсно необхідно утримуватися від покупки до Black Friday — є величезний шанс заощадити гроші. Однак ви повинні розраховувати на удачу і, можливо, повинні бути спритнішими — в цей день товари зникають з полиць буквально в одну мить.

Крім привабливих цін, в Black Friday часто зустрічається ряд додаткових бонусів для покупців. Іноді ви можете розраховувати на приємні подарунки, додані до куплених товарів, іноді — на акційні набори 2-в-1, а іноді — на безкоштовну доставку додому. Одним словом, це справжнє свято для тих, хто любить робити покупки.