Біжутерія для жінок

Сьогодні складно собі уявити стильну людини без будь-якого прикраси з біжутерії. Так, як вже прийнято, вважається, що людина висловлює свій індивідуальний стиль, свою особистість.

65984_66Історично доведено, що біжутерія і аксесуари з’явилися раніше, ніж одяг. Ще з фільмів про стародавні часи нам відомо, що жінки і чоловіки, які жили в різних племенах, прикрашали себе і своє тіло камінням, листям, іклами тварин, пір’ям та іншим. Таким способом вони показували себе, хотіли хоч чимось відрізнятися від свого сусіда-одноплемінника. Згідно з археологічними даними, більше, ніж 2,5 тисяч років тому племена древніх шумерів одягали на себе намисто, амулети з різноманітних каменів. Пізніше, в Давньому Римі і Єгипті з’явилися прикраси зі змістом. Як вважалося, ці амулети уособлюють життя, виконують захисну функцію.

Коли цивілізація почала розвиватися, дорогоцінні прикраси стали в моді (з каміння і металів). Прикраси, що робили з дерева або із звичайного каміння, тепер вважалося прикрасами бідних. В арсеналі пристойного графа чи князя обов’язково повинні були бути дорогоцінні вироби, простий матеріал соромив і принижував честь і гідність високопоставленої особи. Але з тих часів, на жаль, почали проявлятися і всі пороки людства в більшій мірі: заздрість і жадібність не давали нікому спокою. Збільшилася кількість крадіжок, грабежів, убивств, і все для того, щоб дістати, захопити, мати щось у своїй владі .

Але поступово все змінювалося, змінився час, змінилися звичаї. Коко Шанель зробила справжню революцію в світі моди. Кардинально змінилися погляди через цю креативну і талановиту жінку. Тепер в гардеробі будь-якої поважаючої себе леді було кілька вечірніх суконь та певна кількість біжутерії. Настав той час, коли жінка незалежно від свого стану і достатку могла виглядати чудово і цікаво.