Білосніжні і здорові посмішки у дітей

Багато батьків вважають, що тимчасові молочні зубки не потребують лікування, але ця думка помилкова. Тимчасові зуби набагато більше схильні до захворювань і розвиваються стоматологічні захворювання молочних зубів набагато швидше.

2581_592 (1)Пов’язано це з тим, що емаль молочних зубів набагато тонша і більш схильна до негативного впливу бактерій. Хворі зуби завдають багато незручностей і неприємних відчуттів малюкові, тому лікування зубів у дітей обов’язково необхідно проводити своєчасно і при перших больових відчуттях звертатися за консультацією до фахівця.

Крім того, дитину потрібно з самого раннього віку привчати регулярно чистити зуби і доглядати за порожниною рота. Про правильний догляд, а також про наслідки розвитку стоматологічних недуг, залишених без лікування, розкажуть кваліфіковані стоматологи. Крім того, лікарі допоможуть позбутися від неправильного прикусу та інших естетичних дефектів, щоб дитячі посмішки сяяли здоров’ям і красою.

Новітнє обладнання, інноваційні технології, найсучасніші препарати і методики, які використовують лікарі-стоматологи, дозволяють безболісно, швидко і ефективно вирішувати будь-які стоматологічні проблеми.

Тонкощі лікування дитячих зубів

Гарна посмішка, зрозуміле мовлення, а також нормальна робота шлунково-кишкового тракту залежать від стану зубів. Разом з цим робота всіх внутрішніх органів і систем, відповідно також залежить від здоров’я зубів. Вкрай важливо пояснювати це дітям з малих років. Дитяча стоматологія, звичайно ж, має свої тонкощі і особливості.

Дитячі стоматологи зобов’язані враховувати вік, розвиток та різні особливості організму маленьких дітей. У наш час стоматологічні дитячі клініки пропонують великий спектр послуг для малюків — консультації, діагностика, лікування карієсу, пульпіту, ортодонтія, дитяча хірургія, естетична стоматологія, а також профілактика розвитку всіляких захворювань зубів і порожнини рота.

Зазвичай молочні зуби випадають, коли «приходить час». Однак іноді виникають ситуації, коли необхідно звернутися до професіонала. Дитячий хірург-стоматолог без болю, сліз і страху допоможе видалити молочні зуби при необхідності.