Білкова дієта для схуднення

Білкова дієта для схуднення була явно придумана для тих людей, хто не може уявити свого життя без риби та м’яса. Ця дієта єдина, яка не веде до втрати м’язової маси, але в той же час дозволяє спалювати жири. При використанні цієї дієти в організмі врегулюється споживання вуглеводів і жирів, що дозволить скинути до 8 кілограм ваги. Але варто пам’ятати що цією дієтою не можна захоплюватися більше двох тижнів і частіше ніж раз на рік. Так як при тривалому використанні організм буде відчувати брак енергії, яку він споживає з вуглеводів і буде намагатися черпати їх з жирів шляхом їх окислення що призведе до виділення шкідливих речовин в організмі. Цією дієтою не можна користуватися літнім людям, людям з великим ступенем ожиріння, людям, які мають захворювання шлунково-кишкового тракту і людям із захворюваннями нирок.

img_e20af11bef826bb1be183ac37ce0e7c1_2_478x500Меню:

1 день — сніданок — кава без цукру; обід — кілька відварених яєць, салат з відвареної капусти і склянка томатного соку; вечеря — відварна риба.

2 день — сніданок — кава без цукру, сухарик; обід — запечена риба, овочевий салат зі свіжою капустою; вечеря — 200 грам яловичини відвареної і кефір.

3 день — сніданок — кава без цукру, сухарик; обід — запечений кабачок, яблука; вечеря — салат з капусти.

4 день — сніданок — кава без цукру; обід — сире яйце, кілька відварених морквин, і шматочок сиру; вечеря — фрукти.

5 день — сніданок — морква з лимонним соком; обід — відварна риба і томатний сік; вечеря — фрукти.

6 день — сніданок — кава без цукру; обід — шматок відвареної курки і салат зі свіжої моркви; вечеря — кілька відварених яєць і салат зі свіжої капусти.

7 день — сніданок — чай без цукру; обід — 200 грам відвареної яловичини, фрукти; вечеря — фрукти.

Другий тиждень дієти йде по зворотному графіку, починаючи з сьомого дня і закінчуючи першим днем з меню.

Плюсом білкової дієти для схуднення є те, що після її завершення, ваш вага повернеться не скоро.

Мінусом цієї дієти є відсутність багатьох вітамінів і кислот, з цього можна очікувати ламкість нігтів, тьмяність волосся, погіршення сну та стомлюваність.