Білизна та колготки під час вагітності

Під час вагітності багато речей, яким ви раніше не надавали особливого значення, стають вкрай важливими. При цьому основна увага повинна приділятися вибору нижньої білизни. Всупереч традиційній думці в цей період купувати ліфчики і труси з чистої бавовни зовсім необов’язково. Сучасні «дихаючі» високоеластичні матеріали — такі як, мікрофібра — безпечні, легко розтягуються, прекрасно підтримують живіт і груди. 

 

 

Бюстгальтер — це річ, яка при вагітності знадобиться в першу чергу. Адже вже в першому триместрі звичайний бюстгальтер буде буквально «тріщати по швах». Ідеальним варіантом для вагітних стане бюстгальтер без «кісточок» з мікрофібри або бавовни, з широкими бретелями і регульованою застібкою.

 

 

6b0f111be2d4c6d16187cbd78d16b3d5

Для невеликих грудей прекрасно підійдуть спортивні маєчки і топи. При великих розмірах не обійтися без ліфчика, забезпеченого чашечками.

 

Труси зовсім не обов’язково купувати в магазині для вагітних. Головне правило — гумка повинна бути еластичною, яка не давить на живіт. Труси вагітні носять або під животом (низькі), або натягують на нього (високі). Рекомендується вибирати безшовну білизну, яка абсолютно непомітна під одягом. На останніх термінах вагітності особливо знадобляться труси-бандажі, які ефективно підтримують великий живіт і запобігають розтяжкам.

 

 

Колготки для вагітних можуть бути простими або компресійними.

 

 

Найбільш економним варіантом є звичайні колготки з низькою талією і м’якою гумкою, які жінка носитиме під животом. Спеціально призначені для вагітних колготки недешеві, що обумовлено наявністю анатомічної вставки, яка розтягується разом зі зростаючим животом.

 

 

Необхідність в компресійних колготках виникає в разі профілактики або лікування при вагітності варикозного розширення вен. Найкраще їх підбирати разом з лікарем — флебологом після відповідного обстеження. Звичайні жіночі колготки розподіляють тиск на всю ногу рівномірно, компресійні ж сильніше тиснуть на щиколотки, менше — на коліна і стегна. Щільність компресійних колготок прийнято вимірювати не в традиційних DENах, а в спеціальних одиницях — міліметрах ртутного стовпа.