Біла блузка. Частина 2

Також біла блузка може вдягатися із спідницею, яка необов’язково буде прямого крою. Це може бути і розкльошений варіант і плісирований. Влітку така блузка просто незамінима, так як вона добре виглядає в поєднанні з абсолютно будь-яким кольором.

237aca5169d6f048b1ac3b535c1ac1df5b840cc6

 

Короткий рукав

 
Блузка на літо може мати і короткі рукави. Влітку потрібно поєднувати блузку зі спідницею. Її ж можна брати самого різного фасону і довжини. Дуже красиво виглядає блузка з синім, рожевим, а також жовтим кольором. Для створення красивого образу, потрібно додавати деякі деталі, що підходять під колір спідниці, а також плюсувати і третій колір. Слід зазначити, що білий колір у всіх ситуаціях є базовим відтінком. Наприклад, можна вибрати взуття або сумочку в іншому кольорі, який буде знаходиться в гармонії із вбранням.

 
Блузка білого кольору, яка має короткі рукави, може бути поєднана з спідницею самого незвичайного пошиття. Приміром, блуза, пошита із шифону і спідниця з такого самого матеріалу будуть робити весь образ більш вишуканим.

 
Коли настає літня спекотна пора, то білий колір відмінно впорається з тим, що сонячні промені будуть просто відбиватися. Для такого періоду відмінно підійде варіант у вигляді шортів та білої блузки. Більш ефектно буде виглядати тільки блузка, яка має короткі рукави поєднана із звичайними брюками.