Біла блузка. Частина 1

Спочатку всім здається, що проста блузка білого кольору — це звичайне вбрання. Вона обов’язково повинна бути в гардеробі кожної жінки, так як може допомогти створити, а також доповнити велику кількість образів. Її запросто можна поєднувати з речами яскравих відтінків, а також і з однотонним одягом. З довгим рукавом блуза стане в нагоді для прогулянки або походу на роботу. Для торжества краще вибрати варіант з декором або мереживом.

 
2794775-1Довгий рукав

 
Якщо є сумніви, з чим же краще всього надіти блузку, яка має довгі рукави, краще всього звернутися до таких варіантів, як класичні штани або спідниця-олівець. Блузка-сорочка береться лише для підтримки ділового образу і з цієї причини, відмінно поєднується з піджаком. Подібний образ у всі часи був модним.

Якщо обирається варіант для роботи, то краще підбирати однотонний комплект – брюки, а також піджак синього або сірого кольору в поєднанні з білою блузкою. Щоб образ став більш жіночним, необхідно додати які-небудь масивні прикраси.

 
Подібний стиль відмінно буде підходити для неформальної зустрічі або прогулянки з подругами. Влітку цілком можна відмовитися від піджака.