Бігуді для волосся

Рідко коли ми буваємо задоволені тим, чим обдарувала нас природа. З деякими недоліками нам доведеться миритися все життя, але від проблем з волоссям можна позбутися, принаймні, на деякий час. Деякі борються зі своїми кучериками, намагаючись домогтися рекламної гладкості і блиску волосся.

bumerangi1Але більшість, навпаки, всіма силами перетворюють пряме волосся у витончені кучері. Для досягнення цього результату існують три способи. Першим можна назвати хімічну завивку, яка, будучи навіть самою делікатною, дуже пошкоджує структуру волосся. Другим способом назвемо використання щипців або фена, яке так само приносить шкоду волоссю. Третій спосіб — використовувати бігуді для волосся.

І так, давайте визначимо плюси і мінуси бігудів:

 
«Оксамитові бігуді». Виготовляються з м’яким покриттям, кріпляться на волоссі пластиковими паличками, які вставляються в спеціальний отвір. Найбільш популярні в професійних колах, створюють ніжну і дбайливу завивку, не псують волосся.

«Липучки» («їжачки»). Мають колючу поверхню, завдяки якій і кріпляться на волоссі без використання яких-небудь додаткових пристосувань. Підходять лише власницям короткого волосся.

Бумеранги. Завдяки своїй формі дозволяють легко і надійно зафіксувати пасма будь-якої довжини. При їхньому виготовленні використовується щільний поролон, що дозволяє використовувати їх під час сну. При цьому пасма вийдуть саме тієї форми, яка очікувалася. Якщо ж «накручуватися» перед тим, як лягти спати, на бігуді звичної форми з більш м’якого поролону, результат може вас неприємно здивувати. Уві сні бігуді для волосся можуть прийняти досить несподівану форму.

Коклюшки. Зазвичай застосовуються при хімічній завивці, однак і в повсякденних цілях їх цілком можливо використовувати. Їхній маленький діаметр дозволяє створювати дрібні кучері в африканському стилі. А наносячи на волосся оптимальну кількість фіксуючого засобу і накрутивши їх на велику кількість коклюшок, можна домогтися ефекту хімічної завивки.

Термо — та електробігуді

Ідеально підходять для жінок, що живуть в постійному русі. З їхньою допомогою ефект досягається через 10-20 хвилин. Ідеальні для використання на коротких стрижках (довге волосся вони не встигнуть достатньо прогріти). Їхнє часте використання не рекомендується, оскільки тепловий вплив погано позначається на стані волосся, воно починає виснажуватися і випадати. Використовуйте їх, лише коли дуже поспішаєте.