Бігова доріжка чи велотренажер?

При виборі тренажера багато стикаються з проблемою, бігова доріжка чи велотренажер, що краще? Звичайно ж, кожен сам для себе повинен вибрати, що йому більше до смаку. Але якщо, жодного разу з цим не стикалися, то без допомоги фахівця не обійтися ніяк.

92Перш за все необхідно уточнити позитивний ефект від того і іншого тренажера, їх характеристики. Якщо ви зібралися придбати в особисте користування, а не займатися в тренажерному залі, варто подумати про підходяще місце для нового мешканця у вашій квартирі.

Давайте з’ясуємо, бігова доріжка або велотренажер, що краще підійде саме вам, і які плюси і мінуси у цих популярних тренажерів.

Часто в мегаполісах здійснювати пробіжку або займатися велоспортом просто нереально, і навіть не від того, що не вистачає для цього місця, а через екологічної обстановки великих міст. Тому багато хто йде на покупку тренажера для заняття спортом вдома. Бігова доріжка має особливу популярність, заняття на ній не вимагають особливої підготовки, а прості режими дозволяють займатися і літнім людям, і тим, хто переніс травми. Звичайно ж, є і невеликі нюанси, але це скоріше аспект уважності людини, яка збирається на ній займатися. Під час заняття на біговій доріжці необхідно тримати поставу, щоб не звалитися з неї і не отримати травму. Тренуючись на біговій доріжці, ви спалюєте калорій стільки ж скільки і при звичайній ходьбі. І напевно в мінуса заняття на доріжці можна віднести той факт, що ефект від занять, приходить не так скоро як хочеться, потрібно потерпіти. І звичайно багато просто припиняють займатися, не дочекавшись позитивних результатів.

Велотренажери — бувають похилі і прямі, це кому як подобатися. Ефект від занять на велотренажері більш вражаючий, але і тут є моменти які не варто ігнорувати. Вибираючи велотренажер, визначитеся з його моделлю. Обов’язково налаштуйте тренажер під себе, що б отримати травму. Варто пам’ятати, що перед початком заняття на велотренажері потрібно розігріти м’язи, це також вбереже вас від отримання травм. Якщо тренажер непохилий не варто нахиляти тулуб вперед, у Вас може розболітися шия і спина. А це, геть відіб’є охоту від занять.

Бігова доріжка або велотренажер, що краще купити ви вирішите для себе самі, але чітко пам’ятайте, що підходити до заняття спортом варто усвідомлено. Тому не ставте захмарних цілей і отримуйте від спорту задоволення.