Безпечна засмага для малюка

Для того, щоб ваша дитина покрилася засмагою рівномірно і красиво, а його її шкіра при цьому не постраждала від агресивних сонячних променів, обов’язково потрібно врахувати деякі правила.

The sun drawing sunscreen on baby (boy)  back.

The sun drawing sunscreen on baby (boy) back.

Давно відомий всім факт, що засмагати, не боюючись сонячних опіків, слід тільки в ранкові та вечірні години. Обідній час — це час, проведений вдома або в рятівній тіні. Так що обмежуємо перебування дитини під сонцем з одинадцятої години і відновлюємо прийняття сонячних ванн після шістнадцятої години.

Важливу роль відіграє не тільки час, а й місце, де отримує загар ваш малюк. Якщо йому ще не було й року, то засмагати під прямими променями не варто. Краще віддати перевагу відкритій місцевості невеликої посадки дерев, гілки яких знизять інтенсивність сонця, але і не приховають його повністю. Старшим дітям дозволяється проводити час на пляжі, але зловживати цим не варто. Поступово додавайте час сонячних ванн, періодично відводячи дитини в тінь. Особливо схильні до опіків дітки зі світлим волоссям і шкірою, яка набуває не коричневий, а червоний відтінок.

Обов’язково потрібно використовувати захисний лосьйон, SPF якого повинен бути не менше 30-ти, а для світлошкірих — не менше 50-ти. Навіть дотримуючись цього правила, багато батьків не беруть до уваги важливий момент, який зводить захист таких засобів практично до нуля. Якщо наносити лосьйон на шкіру малюка, прийшовши на пляж, ви її не захистите як мінімум на перші 20 хвилин, так як засіб не встигне вбратися і почати свою дію. Тому його застосування перенесіть на час, коли ви ще перебуваєте вдома, але приблизно через півгодини збирайтеся виходити.

Обов’язковим пляжним аксесуаром для дитини є легка панамка або косинка зі світлого матеріалу. Але не варто надягати на голову малюка бейсболку, виготовлену із щільної синтетичної тканини, щоб уникнути теплового удару. Існує спеціальний дитячий пляжний одяг. Сонячні окуляри теж не будуть зайвими, адже очі вашої дитини обов’язково потребують захисту. Сьогодні багато відомих фірм випускають моделі окулярів, які призначені для самих маленьких.

Не забувайте про те, що поки дитина перебуває на сонці, її організм швидко випаровує вологу, що загрожує тепловим ударом. Для того щоб уникнути цього, потрібно постійно напувати її свіжою та прохолодною водою.

Дуже часто лосьйон після засмаги залишається без уваги. А дарма, адже він зволожить і заспокоїть шкіру, забезпечивши рівний і довговічніший смаглявий відтінок.