Безпечна побутова хімія для дому

Дослідження, які регулярно проводять вчені, показують, що далеко не всі варіанти побутової хімії можна вважати безпечними і взагалі застосовувати в будинку. Це дуже погано, адже здебільшого покупці навіть не замислюються про це. Багато беруть миючі засоби і навіть не дивляться на їх склад. Вони вірять рекламним постам і бачать швидкий результат роботи, а от які наслідки такої халатності, навіть не підозрюють.

1440513927Кожен покупець повинен знати, що саме перше в придбанні побутової хімії, це вивчення її складу. Але що робити, якщо там все зазначено в хімічних термінах і для багатьох це просто незрозумілий набір слів? Для цього просто потрібно запам’ятати хімічні елементи, які найбільш небезпечні для людини і якщо їх немає в основі складу, тоді можна вибирати цей продукт для свого будинку.

Між іншим, тут ви можете придбати якісну побутову хімію для дому за низькими цінами.

1. Хлор
Це найпоширеніший і самий небезпечний хімікат. Саме хлор стає причиною виникнення серцево-судинних захворювання і таких хвороб як атеросклероз, анемія та гіпертонія. Про те, що хлор викликає алергічні реакції можна навіть не говорити на тлі всього перерахованого. Єдина його перевага, це максимально ефективна дезинфекція, тому хлору в побутовій хімії досить небагато, а ось споживачеві просто потрібно вибирати склад, де він вказується в найменшій кількості.

2. Фосфати
Ці реагенти заборонені вже в багатьох країнах, причому протягом останніх двадцяти років. Фосфати несуть просто руйнівну силу. Після прибирання вони потрапляють у водойми, а це середовище для них вважається сприятливим і відбувається посилене утворення синьо-зелених водоростей. Саме ці водорості є причиною багатьох отруєнь. Крім цього цей елемент активізує розвиток ракових клітин. Сьогодні є можливість вибирати миючі засоби взагалі без вмісту фосфатів.

3. ПАР
Це дуже агресивні хімічні речовини. Вони викликають порушення імунітету, ураження мозку, печінки та нирок. Відкладаються на стінках легень та стають причиною алергії.

Не варто халатно ставитися до вибору побутової хімії, завжди потрібно вивчати склад і вибирати найменш шкідливі миючі засоби.