Безліч причин схуднути без дієт і таблеток

Переважна більшість сучасних людей має проблеми із зайвою вагою. Малоактивний спосіб життя, культ їжі, постійні стреси і багато інших чинників, яким піддається середньостатистичний житель мегаполісу, роблять свою справу. Деякі вирішують проблему зайвих кілограмів протягом всього своєї життя – постійно сидять на різних дієтах.

sovety-dlya-hudeyuschihНе спрацювала одна? Можна спробувати іншу, і так утворюється замкнуте коло. Між тим дієти не тільки не допомагають схуднути, але і дуже небезпечні для здоров’я. Зазвичай, якщо людина, нарешті, вирішує схуднути, то їй потрібні швидкі результати. Дотримуватися правильного харчування протягом всього життя? Це так довго і виснажливо, для цього потрібна сила волі і дисципліна, крім того, схуднути не вдасться швидко.

Краще вибрати якусь новомодну моно-дієту або виснажувати себе голодом, щоб результат не змусив себе довго чекати. Однак люди не розуміють, що будь-яка дієта – це обмеження в їжі, у багатьох випадках – дуже серйозні, небезпечні, науково необґрунтовані. Відмовившись на кілька тижнів від того або іншого продукту (існують моно-дієти, які наказують є тільки гречану кашу, запиваючи її кефіром), ви позбавляєте організм колосальної кількості поживних речовин. Після того як ви «злізете» з новомодної дієти, втративши лише пару кілограмів, організм почне запасати їх з новою силою.

Деякі люди мають слабку силу волі, і не в змозі не тільки дотримуватися правильного харчування, але і «посидіти» на щадних дієт тиждень. Вони вибирають більш небезпечний шлях для схуднення – таблетки. Вони вважають, що приймаючи їх, зможуть харчуватися жирною свининою і шоколадними тортами, при цьому втрачати вагу. Однак це, звичайно ж, не так. Новомодні таблетки обманюють шлунок, змушуючи вас думати, що він повний. Людина, яка відчуває ситість, може сильно недоїдати, що в подальшому може призвести до серйозних порушень обміну речовин.