Безліч причин придбати дитині біговел

В даний час існує величезна кількість найрізноманітніших засобів пересування для дітей. Від такого різноманіття у батьків буквально розбігаються очі. Однак біговели незмінно залишаються лідерами продажів. Йдеться про особливий різновид велосипеда. Даний транспортний засіб було створено спеціально для фізичного розвитку дітей молодшого віку — від двох до п’яти років.

До речі, ви можете беговел купить украина за найкращими цінами на сайті platoshka.com.ua вже зараз.

15yearБіговел зовні мало чим відрізняється від звичайного велосипеда, але у нього відсутні педалі. Його конструкція складається з рами, двох коліс, сідла і керма. Цей транспортний засіб може стати для дитини першою сходинкою до того, що б навчитися їздити на справжньому велосипеді. Займаючись на біговелі, дитина буде відштовхуватися від землі ногами, тим самим приводячи його в рух. Такий засіб пересування значно безпечніше велосипеда, адже малюк без проблем дістає ногами до землі. Висота керма і сидіння регулюються практично на всіх моделях, так що дитина зможе не розлучатися з улюбленим біговелом протягом декількох років.

Коли малюк сидить на біговелі, то центр ваги розташовується досить низько, тому він з легкістю зможе управляти швидкістю, з якою їде. Даний транспортний засіб швидко розвине у вашої дитини відчуття рівноваги. Після занять на біговеі, діти дуже легко пересідають на двоколісний велосипед, впевнено «пропускаючи» триколісні і чотириколісні моделі.

Біговел від https://platoshka.com.ua/transport-dlya-detej сприяє збалансованому фізичному розвитку дитини. Під час відштовхування навантаження рівномірно розподіляється по обох ногах. Тим часом, коли дитина тримається за кермо обома руками, її спина знаходиться в правильному положенні — так формується майбутня правильна постава. Регулярні заняття на біговелі розвинуть вестибулярний апарат малюка, зроблять його більш рухливим і фізично розвиненим. Лікарі стверджують, що даний транспортний засіб сприяє розвитку і зміцненню м’язів спини і ніг, а також поліпшенню координації рухів. Крім того, прогулянка на біговелі дасть вихід всій тій енергії, яка накопичилася у вашого непосиди.