Без віри в себе, або чого чоловік і дружина чекають один від одного

Частенько чути скарги на чоловіків, мовляв, став неуважним, жадібним та лінивим; подарунки зовсім не дарує, а вдома зовсім не допомагає. Як ніби підмінили чоловіка, а до весілля обсипав квітами, сумки важкі не дозволяв носити. Секрет подібних змін криється в жіночому відношенні до свого супутника життя. Якщо чоловіком вічно незадоволені, постійно погрожують знайти гідну заміну, то він просто втрачає до всього інтерес. Правильно, заради чого старатися, якщо інший все відмінно виконає. Звідси і байдуже, байдуже ставлення до, здавалося б, найріднішої людини. Крім усього, можуть початися зради, адже жінка вже зрадила йому емоційно. Втрачається довіра до самого себе, помирає впевненість у завтрашньому дні.

муж_жена_отдельно_2У зворотній ситуації, якщо дружина повністю покладається на свого благовірного, свято вірить у його здатність гори звернути, то чоловік деколи дійсно їх звертає. У занадто самостійних представниць слабкої статі є погана звичка хапатися за чоловічу роботу, і главі сім’ї нічого іншого не залишається, як лягти на диван і, не нагнітаючи ситуацію, спокійно за всім спостерігати.

Найкраща підтримка віри в себе, це любов і довіра близьких. Чоловікові необхідна увага і турбота, а не закиди. Для люблячої жінки приємно варити каву вранці, купувати подарунки, робити, нарешті, подвиги – просто бути мужнім. Так приємно відчувати себе корисним і необхідним.

Сутність людська полягає в тому, якщо на кожному кроці говорити про їхні недоліками, то боротися з ними вже немає ніякого бажання, опускаються руки. І навпаки, якщо чути похвали за невеликі послуги, виникає бажання робити ще краще. Бували випадки, коли розлучення відбувався через чоловічі лінощі, небажання заробляти і часте вживання алкоголю, а в іншій родині чоловік ставав абсолютно іншою людиною – добувачем, відповідальним батьком і турботливим чоловіком. Або інша ситуація – матеріально забезпечений ділова людина одружується, і поступово перестає слідкувати за собою, запускає бізнес і розоряється. Вся справа в жінці – в першому випадку дружині вдалося надихнути і підтримати чоловіка, змусити повірити у свої сили, а в другому – вбила віру в себе.

Кожен заслуговує доброго людського ставлення. Якщо з роками вибраний супутник життя починає здаватися помилкою, має сенс задуматися і про свою поведінку, замість звичного бурчання і невдоволення долею. У першу чергу потрібно виховувати себе, а не оточуючих, тільки тоді в сімейне життя прийде спокій та благополуччя.